Керівництво | |
Бура Наталія Іванівна | Директор |
Абрамова Людмила Дмитрівна | Заступник директора з навчальної роботи |
Лук'янчук Володимир Григорович | Заступник директора з навчальної роботи |
Бодренко Руслана Володимирівна | Заступник директора з навчально-виробничої роботи |
Зигалова Оксана Миколаївна | Заступник директора з методичної роботи |
Педагогічні працівники | |
Академицький
| Викладач першої категорії спецдисциплін за професіями: |
Аніскін | Завідувач майстерні (навчально-виробничої)
|
Балацька Валентина Богданівна | Викладач першої категорії спецдисциплін: Бухгалтерський облік та аудит; Програмне забезпечення для ведення бухгалтерського обліку; Технологія касових операцій. Фінансовий облік |
Баранець | Викладач першої категорії Майстер виробничого навчання першої категорії, 14-го тарифного розряду з професії: «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів»; «Слюсар-ремонтник»; «Рихтувальник кузовів».
|
Білик | Викладач спеціаліст Інформаційні технології Комп'ютерні технології Основи інформаційних технологій.
|
Болюх Юлія Марківна
| Майстер виробничого 11-го тарифного розряду з професією: «Краваць».
|
Вознюк Леся Анатоліївна
| Викладач першої категорії за професіями: «Кухар», «Кондитер».
|
Гаврилюк Іван Омелянович | Завідувач відділення (навчального закладу) Викладач вищої категорії.
|
Галицький Ігор Францович | Викладач спеціаліст Охорона праці
|
Ганзюк Юлія Миколаївна | Викладач другої категорії за професією «Кухар».
|
Гарнага Ірина Василівна | Вихователь вищої категорії; Викладач вищої категорії.
|
Голуб Валентина Володимирівна
| Майстер виробничого навчання першої категорії, 14-го тарифного розряду з професії: « Виробник художніх виробів з лози»; «Вишивальник»; «Квіткар».
|
Горпишина Ірина Андріївна | Вихователь першої категорії; Викладач першої категорії.
|
Давидюк Лілія Петрівна
| Викладач другої категорії; Майстер виробничого навчання першої категорії, 14-го тарифного розряду з професії: « Закрійник», « Кравець»; «Швачка».
|
Долганська Поліна Миколаївна
| Викладач першої категорії за професіями: «Кравець», «Закрійник», «Швачка».
|
Дроб'язко Ольга Миколаївна | Методист вищої категорії; Викладач вищої категорії. |
Захарук Ольга Едуардівна
| Викладач другої категорії; Майстер виробничого навчання, 12-го тарифного розряду з професії: « Касир торговельного залу»; «Касир (на підприємстві, установі, організації); «Продавець (з лотка на ринку)»; «Продавець продовольчих товарів»; «Продавець непродовольчих товарів».
|
Зброжек Дмитро Георгійович
| Викладач першої категорії за професіями: «Робітник фермерського господарства»; «Електрозварник ручного зварювання»; Основи ручного дугового зварювання; Зварювальне обладнання та інструменти; Електротехніка.
|
Зотік Анна Вікторівна | Викладач-методист; Викладач вищої категорії за професіями: «Візажист»; «Перукар-модельєр». |
Зубік Валентина Миколаївна
| Старший викладач. Викладач вищої категорії за професіями: «Продавець продовольчих товарів»; «Продавець непродовольчих товарів»; « Касир торговельного залу».
|
Ільницький Іван Григорович
| Майстер виробничого навчання водінню 11 тарифного розряду з професії "Водій автотранспортних засобів" |
Ільчук Василь Іванович
| Викладач першої категорії; Майстер виробничого навчання, 13 тарифного розряду з професії «Електрозварник ручного зварювання».
|
Канюка Володимир Ничипорович
|
Майстер виробничого навчання 11 тарифного розряду з професії "Верстатник деревообробних верстатів" |
Ковальчук Віктор Іванович
| Викладач вищої категорії за професіями: « Тракторист-машиніст сільського господарського виробництва»; «Робітник фермерського господарства».
|
Кислюк Тетяна Євгеніївна
| Методист першої категорії; Викладач другої категорії. Основи правових знань. |
Клімчук Світлана Юріївна | Майстер виробничого навчання, 12 тарифного розряду з професії «Кухар».
|
Кондратюк-Якимець Oксана Василівна | Практичний психолог першої категорії; Викладач першої категорії.
|
Корчевний Микола Анатолійович | Завідувач відділення (навчального закладу) |
Красовський Віктор Ростиславович | Старший майстер; Старший викладач; Викладач вищої категорії.
|
Кузнєцова Валентина Віталіївна | Методист вищої категорії.
|
Литвин Андрій Васильович | Викладач другої категорії Основи роботи в середовищі Unity 3D. Інформаційні технології. Основи комп’ютерної грамотності. Комп'ютерні технології. Графіка у веб-дизайні. |
Лугова Інна Петрівна
| Викладач вищої категорії ; Майстер виробничого навчання, 13-го тарифного розряду з професії: «Адміністратор»; « Агент з організації туризму»; «Покоївка». |
Макарчук Едуард Олександрович |
Завідувач майстерні (навчально-виробничої)
|
Мельник Лілія Анатоліївна
| Майстер виробничого навчання, 13-го тарифного розряду з професії: «Манікюрик», « Педикюрник».
|
Місюра Наталія Стахівна | Методист вищої категорії; Викладач вищої категорії.
|
Миронець Сергій Дмитрович | Майстер виробничого навчання водінню, 13-го тарифного розряду з професії «Водій автотранспортних засобів».
|
Миронець Олександр Петрович | Майстер виробничого навчання водінню, 12-го тарифного розряду з професії «Водій автотранспортних засобів».
|
Мирончук Оксана Миколаївна
| Викладач спеціаліст; Майстер виробничого навчання першої категорії, 14-го тарифного розряду з професії: « Закрійник»; « Кравець»; «Вишивальник», « Швачка»
|
Мороз Оксана Федорівна
| Майстер виробничого навчання першої категорії, 14-го тарифного розряду з професії: « Кравець»; «Швачка».
|
Мосійчук Наталія Євгеніївна | Майстер виробничого навчання, 11-го тарифного розряду з професії «Перукар-модельєр» |
Мунько Олена Юріївна | Старший майстер
|
Підлісна Оксана Вадимівна
| Викладач другої категорії; Майстер виробничого навчання, 12-го тарифного розряду з професії «Перукар-модельєр»; «Косметик»; «Візажист».
|
Поліщук Павло Андрійович
| Майстер виробничого навчання, 12-го тарифного розряду з професії: «Тракторист-машиніст сільського господарського виробництва»; Слюсар - ремонтник.
|
Резун Олена Леонідівна
| Викладач першої категорії, спецдисциплін з професії: «Водій автотранспортних засобів».
|
Рибальченко Вікторія Андріївна
| Викладач першої категорії; Майстер виробничого навчання, 14-го тарифного розряду з професії: «Перукар-модельєр»; «Візажист».
|
Рибачок Світлана Миколаївна
| Викладач спеціаліст; Майстер виробничого навчання, 13-го тарифного розряду з професії «Кухар»; «Кондитер».
|
Сажина Тамара Олексіївна
| Викладач першої категорії Охорона праці; Психологія і етика ділових відносин. |
Середюк Лариса Степанівна
| Старший викладач; Викладач вищої категорії спецдисциплін: Бухгалтерський облік та аудит; Програмне забезпечення для ведення бухгалтерського обліку; Технологія касових операцій.
|
Сидорець Олександр Васильович | Завідувач відділення (навчального закладу) Викладач першої категорії
|
Сирочук Наталія Анатоліївна
| Кандидат економічних наук; Викладач вищої категорії спецдисциплін: Основи ринкової економіки й підприємництва; Бізнес планування.
|
Случук Людмила Ярославівна
| Викладач другої категорії спецдисциплін: Основи правових знань; Основи трудового законодавства; Основи соціального захисту.
|
Смалько Анатолій Васильович | Завідувач відділення (навчального закладу); Викладач першої категорії .
|
Солончук Тарас Іванович | Майстер виробничого навчання водінню, 12-го тарифного розряду з професії «Водій автотранспортних засобів»
|
Сульжик Майя Степанівна | Методист вищої категорії; Викладач вищої категорії.
|
Танасюк Ірина Миколаївна | Старший майстер ; Викладач першої категорії. |
Ткачук Ірина Анатоліївна
| Викладач спеціаліст: Майстер виробничого навчання, 12-го тарифного розряду з професії « Кравець»; «Швачка»
|
Торуля Сергій Михайлович
| Викладач вищої категорії; Майстер виробничого навчання першої категорії, 14-го тарифного розряду з професії « Коваль ручного кування».
|
Харченко Наталія Калениківна | Завідувач відділення (навчального закладу); Викладач спеціаліст.
|
Хоміна Олена Андріївна | Старший майстер; Викладач першої категорії.
|
Юрчук Надія Василівна | Завідувач майстерні (навчально-виробничої); Викладач вищої категорії. |
Якобчук Сергій Борисович
| Викладач першої категорії; Майстер виробничого навчання, 13-го тарифного розряду з професії: «Робітник фермерського господарства».
|
Яроцька Тетяна Олександрівна
| Викладач першої категорії за професіями: «Секретар керівника (ПОУ)»; «Діловод»; «Адміністратор».
|