Повідомлення
  • JW_SIG_PRG

Кадровий склад

 

 

Керівництво

 

Псюк

Володимир Іванович

Директор

Абрамова Людмила Дмитрівна

Заступник директора з навчальної роботи

Лук'янчук Володимир Григорович

Заступник директора з навчальної роботи

Бодренко Руслана Володимирівна

Заступник директора з навчально-виробничої роботи

Зигалова

Оксана Миколаївна

Заступник директора з методичної роботи

Педагогічні працівники

Академицький

Віктор

Ярославович

Викладач спецдисциплін за професіями:

« Тракторист-машиніст сільського господарського виробництва»;

«Слюсар-ремонтник»;

«Електрозварник ручного зварювання».

Аніскін

Антон Миколайович

Завідувач майстерні (навчально-виробничої)

 

Баранець

Ігор Михайлович

Викладач першої категорії

Майстер виробничого навчання першої категорії, 14-го тарифного розряду з професії:

«Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів»;

«Слюсар-ремонтник»;

«Рихтувальник кузовів».

Білик Іван Іванович

Майстер виробничого навчання першої категорії, 14-го тарифного розряду з професії:

«Тракторист-машиніст сільського господарського виробництва»;

«Робітник фермерського господарства».

 

 

Вознюк

Леся Анатоліївна

Викладач першої категорії за професіями: «Кухар», «Кондитер».

Гаврилюк

Іван Омельянович

Завідувач навчального відділення

Викладач вищої категорії.

Галушук

Тетяна Олександрівна

Викладач другої категорії за професіями:

«Секретар керівника (ПОУ)»;

«Діловод»; «Адміністратор».

Ганзюк

Юлія Миколаївна

Викладач другої категорії за професією «Кухар».

Гарнага

Ірина Василівна

Вихователь вищої категорії;

Викладач вищої категорії.

Голуб

Валентина Володимирівна

Майстер виробничого навчання першої категорії, 14-го тарифного розряду з професії:

« Виробник художніх виробів з лози»;

«Вишивальник»;

«Квіткар».

Горпишина

Ірина Андріївна

Вихователь першої категорії;

Викладач першої категорії.

Давидюк

Лілія Петрівна

Викладач другої категорії;

Майстер виробничого навчання першої категорії, 14-го тарифного розряду з професії:

« Закрійник», « Кравець»; «Швачка».

Долганська

Поліна Миколаївна

Викладач другої категорії за професіями: «Кравець», «Закрійник», «Швачка».

Дроб'язко

Ольга Миколаївна

Методист вищої категорії;

Викладач вищої категорії.

Захарук

Ольга Едуардівна

Викладач другої категорії;

Майстер виробничого навчання, 12-го тарифного розряду з професії:

« Касир торговельного залу»;

«Касир (на підприємстві, установі, організації);

«Продавець (з лотка на ринку)»;

«Продавець продовольчих товарів»;

«Продавець непродовольчих товарів».

Зброжек

Дмитро Георгійович

Викладач першої категорії за професіями:

«Робітник фермерського господарства»; «Електрозварник ручного зварювання»;

Основи ручного дугового зварювання;

Зварювальне обладнання та інструменти;

Електротехніка.

Зотік

Анна Вікторівна

Викладач-методист;

Викладач вищої категорії за професіями: «Візажист»; «Перукар-модельєр».

Зубік

Валентина Миколаївна

Старший викладач вищої категорії за професіями:

«Продавець продовольчих товарів»;

«Продавець непродовольчих товарів»;

« Касир торговельного залу».

Іванцова

Ірина Анатоліївна

Викладач спецдисциплін:

Бухгалтерський облік;

Технологія касових операцій;

Ільницький

Іван Григорович

Майстер виробничого навчання водінню,

11 тарифного розряду з професії

«Водій автотранспортних засобів».

Ільчук

Василь Іванович

Викладач другої категорії;

Майстер виробничого навчання, 12 тарифного розряду з професії

«Електрозварник ручного зварювання».

Канюка

Володимир Ничипорович

Завідувач майстерні (навчально-виробничої);

Викладач вищої категорії.

Ковальчук

Віктор Іванович

Викладач першої категорії за професіями:

« Тракторист-машиніст сільського господарського виробництва»;

«Робітник фермерського господарства».

Кислюк

Тетяна Євгеніївна

Методист другої категорії;

Викладач другої категорії.

Клімчук

Світлана Юріївна

Майстер виробничого навчання, 11 тарифного розряду з професії «Кухар».

Кондратюк-Якимець

Oксана Василівна

Практичний психолог другої категорії;

Викладач другої категорії.

Корчевний

Микола Анатолійович

Завідувач навчального відділення.

 

Красовський

Віктор Ростиславович

Старший майстер;

Старший викладач; Викладач вищої категорії.

Крошний

Зєновій Михайлович

Викладач вищої категорії ;

Майстер виробничого навчання першої категорії, 14-го тарифного розряду з професії:

« Верстатник деревообробних верстатів»;

«Верстатник широкого профілю»;

«Комплектувальник меблів»; «Столяр будівельний».

Кузнєцова

Валентина Віталіївна

Методист вищої категорії.

 

Литвин

Андрій Васильович

Викладач другої категорії

з ІТ-технологій.

Ліхачова

Раїса Володимирівна

Методист вищої категорії;

Викладач вищої категорії.

Лугова

Інна Петрівна

Викладач-методист вищої категорії ;

Майстер виробничого навчання, 13-го тарифного розряду з професії:

«Адміністратор»; « Агент з організації туризму»;

«Покоївка».

Мельник

Лілія Анатоліївна

Майстер виробничого навчання, 12-го тарифного розряду з професії: «Манікюрик», « Педикюрник».

 

Місюра

Наталія Стахівна

Методист вищої категорії;

Викладач вищої категорії.

Миронець

Сергій Дмитрович

Майстер виробничого навчання водінню,

13-го тарифного розряду з професії

«Водій автотранспортних засобів».

Миронець

Олександр Петрович

Майстер виробничого навчання водінню,

11-го тарифного розряду з професії

«Водій автотранспортних засобів».

Мирончук

Оксана Миколаївна

Викладач спеціаліст;

Майстер виробничого навчання першої категорії, 14-го тарифного розряду з професії:

« Закрійник»; « Кравець»; «Вишивальник».

Мороз

Оксана Федорівна

Майстер виробничого навчання першої категорії, 14-го тарифного розряду з професії:

« Кравець»; «Швачка».

 

 

Пазинюк

Світлана Іванівна

Майстер виробничого навчання, 11-го тарифного розряду з професії: «Кравець»; «Швачка».

Підлісна

Оксана Вадимівна

Викладач другої категорії;

Майстер виробничого навчання, 12-го тарифного розряду з професії «Перукар-модельєр»; «Косметик»; «Візажист».

Поліщук

Павло Андрійович

Викладач спеціаліст;

Майстер виробничого навчання, 11-го тарифного розряду з професії:

«Тракторист-машиніст сільського господарського виробництва»;

«Робітник фермерського господарства»;

«Водій автотранспортних засобів».

Редька

Оксана Анатоліївна

Викладач спеціаліст:

Основи ринкової економіки;

Бізнес-планування;

Основи галузевої економіки та підприємництва.

Ремез

Софія Йосипівна

Викладач вищої категорії, спецдисциплін:

Основи управління власним бізнесом;

Основи галузевої економіки та підприємництва;

Охорона праці.

Рибальченко

Вікторія Андріївна

Викладач першої категорії;

Майстер виробничого навчання, 14-го тарифного розряду з професії: «Перукар-модельєр»; «Візажист».

Рибачок

Світлана Миколаївна

Викладач спеціаліст;

Майстер виробничого навчання, 13-го тарифного розряду з професії «Кухар»; «Кондитер».

Сажина

Тамара Олексіївна

Викладач першої категорії

Охорона праці;

Психологія і етика ділових відносин.

Середюк

Лариса Степанівна

Старший викладач;

Викладач вищої категорії спецдисциплін:

Бухгалтерський облік та аудит;

Програмне забезпечення для ведення бухгалтерського обліку;

Технологія касових операцій.

Сидорець

Олександр Васильович

Завідувач навчального відділення;

Викладач першої категорії

Сирочук

Наталія Анатоліївна

 

Кандидат економічних наук;

Викладач вищої категорії спецдисциплін:

Основи ринкової економіки й підприємництва;

Бізнес планування.

Случук

Людмила Ярославівна

Викладач спецдисциплін:

Основи правових знань;

Основи трудового законодавства;

Основи соціального захисту.

Смалько

Анатолій Васильович

Завідувач навчального відділення;

Викладач першої категорії .

Солончук

Тарас Іванович

Майстер виробничого навчання водінню,

11-го тарифного розряду з професії

«Водій автотранспортних засобів»

Сондак

Тетяна Степанівна

Викладач другої категорії ;

Майстер виробничого навчання, 11-го тарифного розряду з професії «Косметик»;

«Молодша медична сестра з догляду за хворими».

Танасюк

Ірина Миколаївна

Старший майстер ;

Викладач першої категорії.

Ткачук

Ірина Анатоліївна

Майстер виробничого навчання, 12-го тарифного розряду з професії « Кравець»; «Швачка»

Торуля

Сергій Михайлович

Викладач першої категорії;

Майстер виробничого навчання, 13-го тарифного розряду з професії « Коваль ручного кування».

Харченко

Наталія Калениківна

Завідувач навчального відділення;

Викладач-спеціаліст.

Хоміна

Олена Андріївна

Старший майстер;

Викладач першої категорії.

Юрчук

Надія Василівна

Завідувач майстерні (навчально-виробничої);

Викладач вищої категорії.

Якобчук

Сергій Борисович

Викладач другої категорії;

Майстер виробничого навчання, 12-го тарифного розряду з професії: «Робітник фермерського господарства».

Якубович

Тамара Юхимівна

Викладач першої категорії за професіями:

«Продавець продовольчих товарів»,

«Продавець непродовольчих товарів».

Яроцький

Ігор Миколайович

 

Викладач першої категорії спецдисциплін

з ІТ-технологій:

Редактор векторної графіки Adobe Illustrator;

Основи технології JavaScript;

Основи С# та об'єктно-орієнтованого програмування

Основи алгоритмізації та програмування.

 

Головне меню


Реєстрація

Лічильник відвідувачів

4375817
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Попередні
За місяць
Попередній
Всі
326
1086
4737
4360670
34739
42542
4375817

Ваш IP: 3.215.79.116
На сервері час : 2021-06-25 05:46:51
Счетчик joomla
return_links(3); ?>