Кабінет роботодавця

Шановні роботодавці!

      Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості – державний навчальний заклад, створений для швидкого та ефективного забезпечення національної економіки висококваліфікованими робітничими кадрами шляхом професійно-технічного навчання, перепідготовки та підвищення кваліфікації дорослих громадян.

     Основними замовниками навчального процесу є роботодавці, які сьогодні усе виразніше відчувають «кадровий голод». У проблеми декілька сторін. Перша - кількісна: робітників просто мало. Друга - якісна: кваліфікованих робітників ще менше. Підприємства купують сучасне обладнання, яке без людей, здатних його оживити, загрожує залишитися лише експонатом музею майбутнього.

     З іншого боку, середній вік кваліфікованого робітника, здатного працювати на діючому обладнанні, постійно зростає. Це спричинено невисоким престижем робітничих професій серед молоді і постійним відтоком успішних представників найбільш дефіцитних та затребуваних професій за кордон. Тенденція стає загрозливою, адже кадри, як відомо, вирішують усе, а успіх сучасного виробництва - в першу чергу. Роботодавець, звісно, хотів би одразу найняти кваліфікованого працівника, оскільки в іншому випадку він ризикує отримати значні матеріальні та моральні збитки – зіпсовані матеріали, техніку, напружені стосунки із замовниками або клієнтами через неякісно виконані роботи чи надані послуги. Окрім цього, робітник повинен розуміти специфіку конкретного підприємства або організації, щоб зуміти одразу працювати ефективно і з максимальною віддачею. Проте знайти на ринку праці людину, що відповідала б усім цим вимогам, майже неможливо.

     Виходом з цієї складної ситуації є навчання працівників потрібної кваліфікації на замовлення роботодавця. У цьому випадку не треба платити кадровим агенціям за пошук робітника, «переманювати» потрібні кадри з інших підприємств, забезпечувати житлом людей, що приїздять працювати з інших міст. Можна знайти охочих опанувати професію на місці і підготувати працівника під потреби власного виробництва або підвищити кваліфікацію вже працюючого персоналу, чия лояльність справі та досвід перевірені часом.

     Рівненський центр ПТО ДСЗ спеціалізується на підготовці робітничих кадрів з числа безробітних більше ніж двадцять років. За цей час напрацьовані методи роботи саме з дорослими слухачами, складені та постійно оптимізуються навчальні плани і програми, які дозволяють готувати кваліфіковані кадри у максимально стислі терміни, із урахуванням вимог конкретного роботодавця.

     Створено потужну матеріально-технічну базу, до складу якої входить сучасне обладнання від кращих світових виробників. У навчанні застосовується комплекс методів, що допомагає слухачам засвоювати знання більш інтенсивно: використовуються спеціально створені програмні засоби навчального призначення, є електронна бібліотека та освітній портал, що дозволяєпроводити лекції онлайн та надає слухачам доступ до різноманітних джерел інформації за кожною з професій. Усе це сприяє значному скороченню термінів навчання, що особливо важливо для роботодавця, який не може чекати на працівника декілька років. У середньому навчання за ліцензованою професією триває 1-9 місяців.

     Окрім навчання за професіями, можливе підвищення кваліфікації на курсах цільового призначення, що дозволяє вивчити окремі технології, матеріали, методи роботи. Курси цільового призначення короткотермінові – від двох тижнів до трьох місяців. Проте цей формат дозволяє реалізовувати стратегію підтримки високого кваліфікаційного рівня персоналу протягом усього життя.

     Навчання може відбуватися як безпосередньо на робочому місці, так і на базі Рівненського центру ПТО ДСЗ, з наступним проходженням виробничої практики на провідних підприємствах регіону. Можливі групова та індивідуальна форми підготовки. До викладання залучаються успішні професіонали, що мають великий досвід роботи в реальному секторі економіки. Випускники за професіями отримують свідоцтво державного зразка.

     Окрім цього, роботодавець може запрошувати слухачів Рівненського центру ПТО ДСЗ для проходження виробничої практики до себе на підприємство. Це дає можливість всебічно оцінити не тільки рівень професійної підготовки фахівця, але і його додаткові якості та компетенції - вміння працювати в колективі, комунікабельність, відповідальність, акуратність тощо. Багато випускників працевлаштовуються саме на місцях проходження виробничої практики.

     У РЦПТО ДСЗ навчають за 58 ліцензованими професіями дорослих громадян з усіх областей України та за близько 200 напрямами підвищення кваліфікації.

     Навчання безробітних здійснюється за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, тобто для роботодавця є безкоштовним. У разі, коли роботодавець бажає підготувати робітника, що не зареєстрований у службі зайнятості, він сплачує суму, яка розраховується на основі собівартості і завжди є нижчою, аніж в інших освітніх закладах.

           Шановні роботодавці! На ваше замовлення ми підготуємо необхідних вам кваліфікованих робітників, підвищимо кваліфікацію вашого персоналу, надамо можливість підібрати потенційних працівників під час іспитів чи взяти на практику слухачів, аби на виробництві оцінити їхні професійні якості.

     Ми можемо провести навчання ваших працівників, незалежно від місця розташування підприємства чи фірми, без відриву від виробництва, у період вимушеного простою, з урахуванням особливостей роботи вашого підприємства, використанням дистанційних форм проведення занять.

       Сучасна матеріально-технічна база та висококваліфіковані викладачі і майстри забезпечують комфортне інтенсивне навчання.

       Із питань співпраці телефонуйте: (0362) 68-37-95, 68-38-15, 62-31-79

У нас Ви можете:

  • замовити підготовку кадрів з числа безробітних за створеною із вашою участю програмою;
  • спрямувати на навчання за професією ваших працівників;
  • підвищити кваліфікацію ваших працівників за допомогою короткотермінових курсів цільового призначення;
  • організувати навчання працівника на його робочому місці;
  • залучити наших слухачів до проходження виробничої практики на вашому підприємстві на безоплатній для роботодавця основі.

Організація співпраці із роботодавцями (за підсумками 2014 року) 

Кабінет роботодавця – банк корисної інформації

 Крім інформаційно-пошукового центру у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості до послуг замовників робітничих кадрів - кабінет роботодавця, комп’ютерна база даних якого містить усю необхідну для роботодавців інформацію: • освітньо- кваліфікаційні характеристики за професіями; • навчальні плани і програми; • переліки навчального обладнання майстерень центру; • резюме випускників курсів, тощо.

 Крім того, роботодавці мають можливість ознайомитися тут з повним переліком послуг, які надає служба зайнятості цій категорії своїх клієнтів, дізнатися про результати участі навчального закладу в українсько-канадському проекті „Децентралізація управління професійним навчанням в Україні”, ознайомитися зі складом Дорадчого комітету закладу з числа роботодавців області, переглянути фільми про роботу навчального закладу, ознайомитися з мультимедійною презентацією центру та періодичними виданнями, такими як „Вісник служби зайнятості”, „Роботодавець” тощо.

sydoruk 1 1271060028

У кабінеті роботодавця Анатолій Сидорук - директор ПП ВТФ “Вільха”, активний соціальний партнер навчального закладу.

  

vojtko 1 1271059974

Василь Войтко - голова правління ЗАТ “Рівнебудтандем”, член Дорадчого комітету центру професійно-технічної освіти, знайомиться із послугами кабінету роботодавця

Наші роботодавці!

DSC 0253DSC 0938

DSC 0940DSC 0943DSC 0947

DSC 0949DSC 0958

Головне меню


Лічильник відвідувачів

6436679
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Попередні
За місяць
Попередній
Всі
595
3018
595
6415669
38207
69298
6436679

Ваш IP: 44.210.99.209
На сервері час : 2024-04-15 05:04:39
Счетчик joomla
return_links(3); ?>