РОБОТОДАВЦІ ЧЕКАЮТЬ НА КВАЛІФІКОВАНИХ ЕЛЕКТРОЗВАРНИКІВ

 

Розвиток зварювального виробництва, впровадження прогресивних технологій зварювання підвищують viber 2021 10 21 11 56 25 599 вимоги до рівня підготовки робітничих кадрів.

Центр сучасних зварювальних технологій на базі Олександрійського навчального відділення Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості дозволяє підготувати для роботодавця зварника відповідно до сучасних вимог. 

Нещодавно на базі Центру успішно завершила навчання група електрозварників ручного зварювання з числа зареєстрованих безробітних м. Рівне та Рівненської області.

 

Адміністратор – обличчя закладу

 

Так вважають випускники Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, які44 навчалися за професією «Адміністратор». Понад 5 місяців слухачі з Рівного, Рівненської області та Краматорська опановували цю робітничу професію.

Професія адміністратора є поширеною і затребуваною в наші дні. Без адміністратора не обійтися в готельній сфері, туристичних комплексах, салонах краси, магазинах, приватних освітніх і медичних закладах та розважальних і спортивних центрах.

Вітаємо всіх кулінарів з Міжнародним днем кухаря!

cook

 

А тим, хто мріє про кулінарну справу, пропонуємо крок до здійснення мети – пройти професійне навчання у Рівненському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ за професією «Кухар». Формування групи кухарів заплановане на 14.12.2021.

Також пропонуємо послуги з підтвердження результатів неформального професійного навчання за професією «Кухар» 3-6 розряди.

Бажаємо успіхів у кулінарній справі та запрошуємо до команди професіоналів!

 

Молоді майстри з пошиття одягу стають до роботи

 

Черговий випуск 8 слухачів, які навчались за професією «Кравець» в Рівненському центрі професійно-DSC 5823технічної освіти державної служби зайнятості, порадував присутніх на іспиті роботодавців, швейними виробами пошитими на професійному рівні. Адже виготовлялися плаття, спідниці, костюми, брюки, фартухи з чітким дотриманням технології крою та оброблення швейних виробів. А ще випускники продемонстрували скатертини, серветки, які були не тільки якісно пошиті а й зі смаком оздоблені.

Такі вироби слухачі змогли виготовити тільки завдяки старанному засвоєнню теоретичного матеріалу з основ матеріалознавства, спецмалювання, конструювання, технології виготовлення одягу та опанування швейного обладнання. На виробничій практиці, яка проходила на швейних підприємствах, набуті знання були закріплені практичними навичками.

З днем захисника України і святом Покрови Пресвятої Богородиці

pokrova

14 жовтня українці святкують відразу три свята: День захисника України, День Українського козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці.

У народі говорять: «Покрова накриває траву листям, землю снігом, воду – льодом, а дівчат – шлюбним вінцем». Це свято вважається одним із найбільш шанованих свят в Україні. Зі святом Покрови співпадає святкування Дня українського козацтва. З давніх-давен Божа Матір вважалася покровителькою усього українського козацтва. А на Січі запорозькі козаки збудували церкву на честь Покрова Богородиці з її іконою. І саме у цей день козаки збирали Велику раду, на котрій обирали гетьмана й визначалися з подальшими військовими планами. Цікаво, що козаки настільки глибоко й щиро шанували образ Покрови Божої Матері, вірили у її силу й урочисто святкували цей день, що у народі закріпилася й друга назва свята – Козацька Покрова. А  з 2015 року 14 жовтня є державним святом – Днем захисника України.

Вітаємо вас з цим благодатним та світлим днем! Бажаємо миру, міцної віри, непохитної мужності та стійкості в будь-яких ситуаціях.

Нехай Матір Божа оберігає вас своїм покровом, жодне горе й нещастя на землі не торкнеться вас! Нехай Ваші молитви завжди будуть почуті.

 

Зі святами вас, шановні колеги, партнери, друзі!

 

Головне меню


Реєстрація

Лічильник відвідувачів

4534474
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Попередні
За місяць
Попередній
Всі
907
1483
2390
4523519
30785
36865
4534474

Ваш IP: 35.172.217.174
На сервері час : 2021-10-26 11:39:39
Счетчик joomla
return_links(3); ?>