Знайомтесь, наші випускники

 

Бендюг Світлана2

Працюю в салоні краси DeLux Studio м. Славута. Наш колектив працює над складними техніками фарбування в чотири руки, стрижки, укладки, макіяж. Почала працювати відразу, як закінчила навчання в Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Навчального матеріалу, який отримала в під час навчання, достатньо для того щоб відразу почати творити. Паралельно відвідую ще курси і семінари, для підвищення кваліфікації і саморозвитку, щоб завжди бути на високому рівні. На даний час, моя професія стала професією мого життя і приносить мені задоволення і бажання створювати красу.

До практики на виробництві готові.

 

Багатьом з нас буває важно відмовитись від солоденького. А вже коли відвідуємо кондитерську в захопленні від різноманіття тістечок, течива, тортів, мафінів. Це справжні витвори кондитерського мистецтва, які вражають погляд формами, прикрасами з крему, родзинків та горішків. viber 2020 10 20 18 46 55

Напевно саме така краса зачарувала і в результаті привела наших слухачок до Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості на навчання за професією «кондитер». Усі вони колишні безробітні. Серед них є бібліотекар, менеджер, вихователь, бухгалтер, медсестра. На даний час слухачі успішно вже опанували курс теоретичного навчання та перейшли до практичного вдосконалення своїх знань.

Пишаємося майстерністю своїх слухачів

 

Кожний приходить в професію своїм шляхом. Одному це вдається зробити з першого разу. Іншому потрібен тривалий час пошуку себе.32

Саме так склався професійний шлях Оксани Онисько. Спочатку було навчання у вищому навчальному закладі. Але бажання створювати цікаві страви, вигадувати нові мікси і смаки, частувати смачними кулінарними виробами перемогло. Тому й розпочалися професійні проби у громадському харчуванні.

А надалі Оксана відчула потребу у професійному навчанні. Сьогодні вона слухачка курсів за професією «кухар» в Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. На навчання її спрямували спеціалісти Дубенської міськрайонної філії Рівненського обласного центру зайнятості. Пройшло 6 місяців навчання.

Створюємо образ

 

Останні роки стали роками активного розвитку індустрії краси. Численні перукарні, салони краси, студії зачісок потребують спеціалістів професоналів.IMG 20201016 091627 293

Перукар  -  це  й  художник, дизайнер і стиліст.  У перукарню приходять, щоб стати привабливіше, змінити імідж, відчути себе самодостатньою людиною. У кожної людини закладене прагнення до краси і догляду за собою.

За допомогою гарної зачіски можна підкреслити переваги обличчя, скорегувати овал. Створення зачісок за допомогою стрижки, завивки, укладки, фарбування створює неповторний образ.

Отже, перукар обов’язково повинен бути творчою, спостережливою та допитливою людиною, мати розвинену уяву, мислити креативно та оригінально. А ще професіонал повинен володіти усім арсеналом засобів для реалізації своїх ідей у конкретній зачісці і ескізі.

З перших днів навчання в Рівненському центрі професійної освіти державної служби зайнятості майбутні перукарі вивчають дисципліну «Спецмалювання». Основна мета предмету навчити слухачів створювати моделі зачісок, які б відповідали вимогам сьогодення і сприяли удосконаленню зовнішнього образу людини. Вони навчаються колористиці, підбору зачісок відповідно до форми обличчя, події.

14 ЖОВТНЯ СВЯТО ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ

5d9c61d26aa35765536240

 

Шановні українці!
Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості щиро вітає усіх із святом Покрови Пресвятої Богородиці!

14 жовтня приходить світле та радісне свято – Покрова Пресвятої Богородиці. Від часів Хрещення Київської Русі і до наших днів це свято духовно об’єднувало наш народ, живило його вірою у повсякчасне заступництво Божої Матері за людській рід, за мир і добро на нашій землі.

Історія зберігає багато свідчень того, як вищою волею Пресвята Богородиця боронила наш народ, наше козацьке військо, надавала воїнам сил у боротьбі з ворогом. Саме тому в Україні свято отримало другу назву – Козацька Покрова і відзначається ще й як день українського козацтва. Щиро вітаємо всіх, в кому живе дух наших славних попередників – запорожців, бажаємо здоров’я і нових перемог в ім’я нашої великої Батьківщини.


Щастя всім, радощів та благополуччя!

Зі Святом !

 

Головне меню


Реєстрація

Лічильник відвідувачів

4141734
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Попередні
За місяць
Попередній
Всі
101
1616
9240
4121108
35002
71570
4141734

Ваш IP: 3.230.1.126
На сервері час : 2020-10-24 00:41:34
Счетчик joomla
return_links(3); ?>