Наближаємо Перемогу! Працюємо заради Миру!
І знову чергова група слухачів курсу «Організація власної справи» завершила двотижневе навчання на базі Рівненського центру ПТО ДСЗ. А це означає, що 15 майбутніх підприємців опанували необхідні знання, які стануть їм у пригоді, коли вони розпочнуть самостійне плавання у бурхливому морі бізнесу. За цей час під керівництвом сертифікованого викладача Центру Наталії Сирочук слухачі згенерували бізнес-ідеї, зробили необхідні розрахунки і написали бізнес-плани, що відповідають усім вимогам для участі у програмі «єРобота» з метою отримання мікрогрантів і ґрунтовно підготувалися до співбесіди, яку проходитимуть під час захисту.
Наближаємо Перемогу! Працюємо заради Миру!
Всі наші досягнення у дорослому житті закладаються у дитинстві, коли юна особистість починає розуміти: для того, щоб самостійне життя стало якісним, потрібно обрати фах не тільки до душі, а й такий, який прогодує тебе і твою майбутню родину. Гарувати на роботі за великі гроші, але яка не приносить задоволення, не дає відчуття, що ти реалізовуєш себе і розвиваєшся одночасно – це найкоротша дорога до розчарувань і невдач. Бо метальне здоров’я кожного – це стан щастя та добробуту, в якому людина втілює у життя свої творчі здібності, може продуктивно працювати та робити внесок у суспільне життя.
Наближаємо Перемогу! Працюємо заради Миру!
Перукарська справа була і залишається однією з затребуваних професій тому, що люди в усі часи прагнуть бути гарними. А перукарі не лише стрижуть, укладають волосся і виконують чимало інших процедур, які допомагають клієнтам виглядати привабливо, але й можуть бути свого роду психотерапевтами. Адже кожен з нас відчув на собі, як покращується настрій після того, як вам зробили нову зачіску, стрижку чи колорування волосся.
Вчора восьмеро слухачок Млинівського навчального відділення за професією «Перукар (перукар-модельєр)» отримали Свідоцтва державного зразка про здобуття фаху. Протягом п’яти місяців навчання вони здружилися, а куратор групи, майстер виробничого навчання Млинівського відділення Вікторія Рибальченко та викладачі стали їм, як рідні. Нинішні випускниці знають, що завжди можуть звернутися до них за консультацією чи дружньою порадою.
Наближаємо Перемогу! Працюємо заради Миру!
Вчора слухачі Навчально-виробничого комплексу Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за спеціальностями «Перукар» та «Візажист» взяли участь у благодійному заході для дітей з обмеженими можливостями, які зараз оздоровлюються в пансіонаті «Промінь надії» та їхніх матерів.
Церква «Дім Євангелія» взяла на себе турботу про проживання, харчування і відпочинок людей з особливими потребами, організовуючи в селі Олександрія Рівненського району щорічні літні табори. Волонтери і молодь, яка відгукнулася на заклик церкви, забезпечили для відпочивальників цікаве дозвілля. Вчора, наприклад, відбувся «Б’юті день». Слухачі нашого закладу освіти, що навчаються на перукарів, стригли всіх бажаючих. Слухачі-візажисти прикрашали щічки дітлахів аквагримом, а матерям і волонтерам робили красиві модні брови.
Наближаємо Перемогу! Працюємо заради Миру!
Сьогодні семеро слухачів на базі Олександрійського навчального відділення Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості завершили 5-денний курс «Керування агродроном під час виконання сільськогосподарських робіт». Цього разу за знаннями на Рівненщину прибули демобілізовані учасники бойових дій та безробітні – з Києва, Черкаської, Хмельницької, Вінницької областей та нашого краю. Мета у всіх одна – опанувати інноваційний інструмент, який значно підвищує ефективність сільськогосподарських операцій та відкриває нові можливості для розвитку власного бізнесу.
Наближаємо Перемогу! Працюємо заради Миру!
Всього лише три місяці навчання на курсах за професією «Водій автотранспортного засобу» категорія «В» в Олександрійському навчальному відділенні Рівненського центру ПТО ДСЗ – і перед слухачами відкриваються широкі перспективи. Адже категорія «В» – наймасовіша, вона дозволяє керувати автомобілями масою до 3500 кг і перевозити до восьми пасажирів на борту. Успішно склавши іспити в сервісному центрі МВС, ви станете вправним водієм або легкового авто, або так званого «легкого» вантажного авто, або мінівена. І, як правило, бажаючих отримати категорію «В» завжди вистачає.