Розпочато співпрацю із новим соціальним партнером

220983466 1771322743066876 9675255065509620 n#інклюзивна_освіта_рівне_цпто

У житті Рівненського центру ПТО ДСЗ та житті слухачів інклюзивної групи за професією «Кондитер» відбулася знакова та значима подія. Укладено договір про співпрацю із новим соціальним партнером, що дозволить організувати виробничу практику слухачів із особливими освітніми потребами.

На базі навчально-виробничого комплексу Рівненського центру ПТО ДСЗ, що на вул. І.Підкови,17А, слухачі інклюзивної групи здобувають професію «Кондитер», активно та цілеспрямовано опановують цікаву науку, беруть участь у різноманітних майстер-класах та інших заходах. Вже 9 серпня у їхньому насиченому навчальному процесі відбудеться важлива подія: майбутні кондитери підуть на виробничу практику. Цей етап професійного зростання дозволить закріпити отримані професійні знання, відшліфувати навички, пізнати професію «зсередини» та влитися у команду професійних робітників.

Взяли участь у навчанні за програмами енергоефективності

IMG 1639На минулому тижні Рівненський центр ПТО ДСЗ делегував до Києва своїх представників - методистку Раїсу Ліхачову та майстра виробничого навчання Зеновія Крошного.

IMG 1682За ініціативи Державного центру зайнятості в столиці було організовано навчання представників чотирьох центрів ПТО ДСЗ за програмами енергоефективності. Серед програм навчання  - «Монтажник віконних та дверних конструкцій». На базі Олександрійськго навчального відділення цю навчальну програму слухачі опановуватимуть, як курс цільового призначення або ж, як додатковий модуль до професії «Столяр будівельний».

Захід відбувся в рамках Меморандуму за проєктом «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», що виконується GIZ за дорученням уряду Німеччини.

Деталі - на сайті ДЦЗ

Під’єднуйтеся до нашого чат-боту у додатку Telegram!

7423 2#чат_бот_рівне_цпто
Отримуйте інформацію про освітні послуги одного з найпотужніших закладів профтехосвіти, який здійснює підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації дорослого населення.

Аби швидко дізнаватися про актуальні новини Рівненського центру ПТО ДСЗ, необхідно мати засіб комунікації, який підтримує Android 4.1+ та користуватися додатком Telegram. У рядку Пошуку додатку введіть @cpto_bot та у запропонованому списку виберіть «РЦПТО бот». Натискайте «Запустити», активуйте бота - отримуйте доступ до важливих новин та інформації щодо професійного навчання.

Бажаємо успіху!

Стань професійним і затребуваним ІТ-шником! (ВІДЕО)

13 престижних професій, в яких не обійтися без знання англійської | НовиниЗдобувайте професії та підвищуйте кваліфікації на базі сучасного

Ресурсного центру інформаційно-комунікаційних технологій Рівненського центру ПТО ДСЗ!

У серпні формуємо групи:

«Створення додатків в середовищі Unity 3D на С#» - 3 серпня;

«Створення тривимірної графіки у програмі «Autodesk 3ds Max» - 10 серпня.

Чекаємо на навчанні!

Звертайтеся: 68 37 95, cpto@cpto.rv.ua

або у найближчі центри і філії служби зайнятості.

У період навчання «зелені будівничі» буквально перекопали територію навколо відділення!

0 02 0a 04c4d0a12ddef32d43a10287764270dd44744ddb1de4e91bd2cdea3ae138021d b9d1da83862ca0c7Професія «Робітник зеленого будівництва» сьогодні, як ніколи, актуальна! У містах і селищах зростають нові будівлі, переплановуються парки, сквери, набережні, зони відпочинку, облаштовуються території закладів освіти, державних установ, торговельних закладів... І лише кваліфікований робітник знає усі нюанси «розмови» з природою, сезонність робіт, доцільність і надійність тих чи інших ландшафтних рішень.

Підготовка сучасних. кваліфікованих «зелених будівничих» - робітників зеленого будівництва успішно організована на базі Олександрійського навчального відділення Рівненського центру ПТО ДСЗ. Впродовж 2,9 місяця слухачі здобувають цікаву, творчу, екологічно чисту, відповідальну професію. Але мало обрати професію, нею потрібно жити, буквально дихати та перейматися! Саме такі якості проявили зареєстровані безробітні, направлені на навчання Рівненським міським ЦЗ, Дубенською міськрайонної, Здолбунівською, Рівненською районними філіями Рівненського обласного ЦЗ. Слухачі не лише відмінно опанували теоретичний матеріал, але й активно попрацювали під час виробничого навчання і практики. Як поділилася супроводжуюча групи, старша майстриня Ірина Танасюк, на території відділення не залишилося місця, де б не порядкували слухачі! Вони впорядкували газони, доріжки, майданчики, клумби, кущі... Хист до ландшафтних робіт проявила уся група! Працювали. як одне ціле! Дарма, що за плечима у кожного інша професія. Навчалися інженери, майстриня лозоплетіння, медик, еколог... Усіх об’єднала любов до природи, прагнення вдосконалити міські ландшафти, зберегти і виділити красу природніх матеріалів.

#робітник_зеленого_будівництва_рівне_цпто

Головне меню


Реєстрація

Лічильник відвідувачів

4426441
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Попередні
За місяць
Попередній
Всі
133
1128
8912
4407442
42578
42785
4426441

Ваш IP: 3.236.68.118
На сервері час : 2021-07-31 02:23:50
Счетчик joomla
return_links(3); ?>