Ковалі ручного кування здобували професію та активно допомагали Армії

Наближаємо Перемогу! Працюємо заради Миру!

зображення viber 2023 02 03 14 11 18 1173 місяці професійного навчання на базі Гощанського навчального відділення Рівненського центру ПТО ДСЗ знадобилося мешканцям області, аби здобути омріяну професію «Коваль ручного кування» 2 розряду. Майбутні ковалі навчалися за індивідуальними планами  та освітніми програмами. Важливий теоретичний матеріал та цінний практичний досвід дозволили безробітним, скерованим на навчання Вараською філією та Гощанським управлінням Рівненської філії Рівненського  обласного ЦЗ, отримати свідоцтва державного зразка та розпочати нову професійну кар’єру.

#коваль_ручного_кування_рівне_цпто #індивідуальне_навчання_рівне_цпто #навчаємо_дорослих_рівне_цпто

Олександр Качинський із Вараша мріяв про роботу, результати якої були б очевидні та оцінені людьми. Саме професія коваля найкраще підпадала під його плани. Попри певні фізичні обмеження чоловік все ж зумів опанувати непросту ковальську науку. Майстер виробничого навчання Сергій Торуля поділився, що слухач активно працював під час виробничого навчання і виробничої практики. На замовлення волонтерів він викував десятки сокир, кийків, які так необхідні нашим воїнам на фронті. Випускник мріє про власну кузню. Прагне кувати щось цікаве – коване ліжко, елементи воріт, ковальський інструмент. До слова, останній нині везуть з-за кордону, і це недешево, отож, коваль прагне «поправити» ситуацію для своїх колег по цеху.

Стали професійними операторами дронів за 4 дні! (ВІДЕО)

Наближаємо Перемогу! Працюємо заради Миру!

dron tbНапрям «Оператор безпілотного літального апарата (дрона)» став популярним відразу, як його організували у Рівненському центрі ПТО ДСЗ.

Отримати відмінні теоретичні, технічні та практичні знання прагнули слухачі різного віку, уподобань та освіти. Привабливим став і термін навчання – 4 дні. Саме за цей період усі охочі вивчили правила та зони польотів; параметри; технічні характеристики коптера, налаштування пульта, камери і додатку; опанували підготовку до польоту та ручне управління; ознайомилися із правилами використання апарата в різних погодних умовах; здійснили навчальні польоти в приміщенні та виконали базову обробку відзнятого матеріалу.

 

 

Як відбувається навчання та які враження у слухачів – у сюжеті Суспільного https://m.youtube.com/watch?time_continue=6&v=aPj9X4_5_qs&embeds_euri=https%3A%2F%2Fsuspilne.media%2F&feature=emb_logo

Вперше відразу три категорії тракториста здобули мешканці Рівненщини

Наближаємо Перемогу! Працюємо заради Миру!

GOPR0494Традиційно бездоганну професійну підготовку робітників для сільського господарства пропонують в Олександрійському навчальному відділенні Рівненського центру ПТО ДСЗ. Тут створено сучасний парк спеціалізованої с/г техніки, слюсарну майстерню, майданчики для відпрацювання керування транспортом, оснащені кабінети спецтехнологій. У воєнний час особливо затребуваними стали водії та трактористи різних категорій. Унікальну нагоду навчитися водити і обслуговувати відразу декілька видів с/г техніки отримали безробітні області.

Під час державної кваліфікаційної атестації трактористи продемонстрували добрі знання техніки, відмінні навички керування транспортними засобами, використання навісного обладнання і знаряддя, машинно-тракторних агрегатів та готовність до самостійної роботи. Практично усі мають запрошення від роботодавців або ж працюватимуть у власних сімейних чи фермерських господарствах.

#тракторист_А1_А2_В1_рівне_цпто #навчаємо_дорослих_рівне_цпто #робітники_для_сг_рівне_цпто

У громадах області найбільше цікавилися професіями водія та кочегара

Наближаємо Перемогу! Працюємо заради Миру!

operator kotelnoiАби активніше співпрацювати із громадами Рівненщини щодо забезпечення кваліфікованими робітничими кадрами підприємств, господарств, організацій, установ, Рівненський центр ПТО ДСЗ ініціює зустрічі із представниками тамтешніх структур, бізнесу, керівниками, очільниками громад та самими безробітними.

Днями презентації одного з найпотужніших закладів освіти для дорослих відбулися у Немовицькій, Клесівській, Степанській, Вирівський територіальних громадах.

Завідувач Сарненського навчального відділення Іван Гаврилюк зустрівся із старостами, керівниками підприємств, директорами шкіл та підприємцями.

#співпраця_тг_рівне_цпто #навчаємо_безробітних_рівне_цпто

«Найбільше учасників зустрічі цікавили умови та терміни навчання у Центрі за професіями «Водій», «Тракторист – машиніст с/г виробництва», «Машиніст (кочегар) котельні».

Перезавантажуватися та успішно навчатися допомагає змістовне дозвілля та атмосфера довіри

Наближаємо Перемогу! Працюємо заради Миру!

313276287 1616557855413363 2035934147534755288 nЯк повідомили у психолого-виховній службі Рівненського центру ПТО ДСЗ, безробітні з віддалених районів, інших областей, вимушено переміщені особи, котрі проживають у гуртожитку, мають чудову нагоду зміцнити позитивне налаштування, збагатити власний світогляд та отримати естетичну насолоду, що вкрай необхідно в умовах війни. Ірина Гарнага та Оксана Кондратюк-Якимець постійно комунікують із слухачами Центру, пропонують різноманітні тренінги, семінари, влаштовують круглі столи, разом із мешканцями гуртожитку закладу готуються до тематичних заходів, зустрічаються із слухачами навчальних відділень, пропонують екскурсії, проводять бесіди… Атмосфера щирих стосунків, турботи та підтримки завжди імпонує безробітним, і в такому середовищі навчання стає активнішим і цікавішим.

#територія_довіри_рівне_цпто #впо_адаптація_рівне_цпто #навчання_дозвілля_рівне_цпто

«Ми заохочуємо слухачів до командної участі у спільних заходах, пропонуємо ділитися досвідом, обмінюватися життєвими пріоритетами. У таких комунікаціях вони швидше адаптуються до нових умов, долають непрості виклики та з новою вірою змінюють власну долю»,

Головне меню


Реєстрація

Лічильник відвідувачів

5242063
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Попередні
За місяць
Попередній
Всі
391
1559
1950
5228515
9513
47949
5242063

Ваш IP: 34.225.194.102
На сервері час : 2023-02-07 07:06:40
Счетчик joomla
return_links(3); ?>