Майбутні розробники ігор опановують мову С#

Наближаємо Перемогу! Працюємо заради Миру!

0 02 05 6369d03b62267c504014e86c448e84fbc02def400d2382497b965bc9923e0e0a 815c9545У рамках підписаного Меморандуму про співпрацю між Рівненською обласною службою зайнятості, ГС «Рівне ІТ кластер» та ТОВ «Ігрова студія майбутнього «Фугас» діє пілотний освітній проєкт з підготовки ІТ-фахівців у сфері програмування і дизайну з подальшим їх працевлаштуванням. Наразі, на базі Рівненського центру ПТО ДС тривають 3-місячні заняття нової групи слухачів за напрямом «Створення додатків в середовищі Unity 3D на С#». Із претендентами на навчання напередодні спілкувалися представники закладу освіти, служби зайнятості та ТОВ «Фугас». За результатами співбесіди була сформована група безробітних із Рівного та Рівненського району. Серед слухачів є й вимушено переміщені мешканці Харківської та Луганської областей.

#розробка_ігор_рівне_цпто #unity_3d_рівне_цпто #навчаємо_безробітних_рівне_цпто

Навчання здійснюється у Рівному на базі Ресурсного центру інформаційно-комунікаційних технологій ЦПТО із залученням фахівців FUGAS. Представник компанії, викладач, розробник мобільних і казуальних ігор Андрій Мельничук. на занятті  знайомить групу із структурами (структурним типом).

Професійне виготовлення тортів та випікання хліба – мрії про улюблену професію стали реальністю

Наближаємо Перемогу! Працюємо заради Миру!

зображення viber 2022 10 03 12 54 24 155Чи не найголовнішим у роботі кваліфікованого кондитера є презентація виробів. Яким би смачним не був, скажімо, торт, якщо він оформлений неналежно, не несе своїм виглядом певну естетичну насолоду, то навряд чи зацікавить покупця та знайде прихильника. Проте вдалий кондитерський виріб – це не обов’язково уквітчана його поверхня. Сучасні вироби відрізняються стриманістю і лаконічністю, їм властивий певний «стиль». А це вже справжня творчість! Виріб може мати оригінальне забарвлення, форму та розмір.

На державній кваліфікаційній атестації слухачі, що обрали професію «Кондитер» і навчалися 6,3 місяця на базі навчально-виробничого комплексу Рівненського центру ПТО ДСЗ, продемонстрували креативність та розмаїття професійних ідей. Вміння випускників оцінювали педагоги і роботодавці. Серед членів кваліфікаційної комісії – колишня слухачка, а нині роботодавець і майстриня виробничого навчання Неля Струмінська та партнер закладу, голова ДКК Ольга Михальчук (ресторан «Foodis»).

#кондитер_рівне_цпто #навчаємо_безробітних_рівне_цпто #нова_професія_нова_робота_рівне_цпто

Орієнтуємося на нові ефективні комунікації

Наближаємо Перемогу! Працюємо заради Миру!

DSC 8951Сьогодні, в умовах війни, на професійне навчання до Рівненського центру ПТО ДСЗ приходять скеровані службою зайнятості внутрішньо-переміщені особи, а партнерські комунікації щодо кадрового забезпечення вибудовуються з новими релокованими підприємствами, серед яких підприємства легкої, харчової, деревообробної та меблевої промисловості. З початку року у Центрі пройшли навчання близько 5 тисяч безробітних: дистанційно, за дуальною формою та індивідуальними навчальними планами. Серед випускників - вимушено переміщені особи та учасники бойових дій.

Освітяни оперативно реагують на важливі вимоги часу та нові формати роботи. Про це говорили на педагогічній раді, планували нову роботу та аналізували здобутки. Так, активно впроваджуються нові курси цільового призначення (КЦП), які необхідні для працевлаштування робітників, виконання нових завдань на виробництвах, серед яких - «Технологія обробки легкого одягу», «Оператор безпілотного літального засобу (дрону)», «Написання бізнес-плану для отримання мікрогранту на створення або розвиток власного бізнесу», а також ліцензуються нові професії - «Машиніст (кочегар) котельні», «Ізолювальник з термоізоляції», «Швачка». Відповідно до динамічних змін у технологіях створюються нові КЦП і у сферах побутового обслуговування, громадського харчування та готельного господарства.

#професійне_навчання_рівне_цпто #навчаємо_безробітних_рівне_цпто #освіта_в_умовах_війни_рівне_цпто

Вже 5 жовтня! Візьми до рук молота та стань ковалем своєї долі! (ВІДЕО)

Наближаємо Перемогу! Працюємо заради Миру!

зображення viber 2019 10 16 13 07 48Знаєте, чим відрізняються наші ковалі від інших майстрів? Вони невтомні, ініціативні, вперті, наполегливі, безстрашні та безмежно талановиті! А ще вони мають не лише українське визнання: рівненська школа ковальства оцінена міжнародною ковальською спільнотою. У нас навчаються практикуючі ковалі, початківці і зовсім нові у цій справі люди. Проте, у нас немає випадкових слухачів. Адже ковальство – не просто професія. Це стан душі, ритм серця та найвище натхнення! Куємо долю – наближаємо Перемогу!

#коваль_ручного_кування_рівне_цпто

Розпочинаємо навчання 5 жовтня. Тривалість – 7 місяців. Телефонуйте та приходьте до нашої кузні у Гощанському навчальному відділенні. Тут завжди гаряче та атмосферно.

Більше інформації про формування груп та умови навчання – на офіційному сайті cpto.rv.ua

Контакти закладу освіти: 0362 68 37 95, ел.пошта cpto@cpto.rv.ua, а також у Telegram Instagram Facebook YouTube

З питань реєстрації та направлення на професійне навчання звертайтеся до найближчого підрозділу служби зайнятості Рівненської області ,

в Telegram https://t.me/PidtrimkaDcz16Rivne 

або за телефонами +38067363 88 27, +38096 539 53 59.

 

 

Сьогодні – Всеукраїнський день бібліотек. Запрошуємо до нашої книгозбірні!

Наближаємо Перемогу! Працюємо заради Миру!

перша«Бібліотекар – помічник, порадник і друг». Ці якості бібліотекаря Рівненського центру ПТО ДСЗ Антоніни Лисенко оцінили слухачі закладу освіти. Це і гасло, за яким працює інформаційно-бібліотечний ресурс Центру. Актуальні книжкові та тематичні виставки у віртуальному режимі, з інсталяцією та анонсами новинок, цікаві книжкові полиці та постійні презентації професійної літератури безробітним, що обирають професійне навчання, - таким є формат роботи працівника освітянської книгозбірні. Сучасні методи роботи зі спеціалізованою літературою, зокрема, електронна бібліотека дозволяють слухачам незалежно від місця перебування користуватися бібліотечним фондом, до якого входять підручники, довідники та словники, різноманітні тематичні рубрикатори, картотеки, інформаційні повідомлення. Тут багато корисного для майбутніх аграріїв, кравців, кондитерів, косметиків, фінансистів, ІТ-шників, діловодів, підприємців, будівельників… Загалом, електронне сховище літератури нараховує понад 1200 найменувань, а паперова бібліотека пропонує понад 6 тисяч найменувань. Фондом бібліотеки користуються слухачі та педагоги усіх навчальних відділень Центру, адже там створені та оновлюються філіали.

#бібліотека_рівне_цпто

Головне меню


Реєстрація

Лічильник відвідувачів

5046816
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Попередні
За місяць
Попередній
Всі
695
3238
8161
5027672
10654
39873
5046816

Ваш IP: 3.235.65.220
На сервері час : 2022-10-06 07:15:06
Счетчик joomla
return_links(3); ?>