Колишня фізкультурниця із Тернопільщини стала кваліфікованим кухарем

#кухар_неформальне_навчання_оцінювання_рівне_цпто20210225 120321

Світлана Колужняк любить і вміє готувати. Жінка має вищу педагогічну освіту, досвід роботи продавцем, проте особливо вподобала кухарську справу. Аби офіційно працювати за професією кухаря, - звернулася до Чортківської районної філії Тернопільського ОЦЗ, і там порадили підтвердити результати неформального навчання у Рівненському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ.

Як повідомила старший майстер Олена Хоміна, на базі навчально-виробничого комплексу, що на вул. І.Підкови,17А у Рівному, претендентка у дводенний термін успішно склала кваліфікаційну атестацію. Тестові завдання жінка виконала першого дня, а на другий – працювала у навчальній кухні-лабораторії.

Майбутні кравці досліджують «невидиму руку ринку»

0 02 05 28a076f7a03294e5a9784985433ba2159323c0f0dc84b2c652910ec6359e6217 5f8cb526#відкриті_уроки_кравці_рівне_цпто

Безробітні, що навчаються на базі Рівненського центру ПТО ДСЗ, отримують відмінні знання не лише безпосередньо з професійних дисциплін, але й отримують навички комунікацій у сферах підприємництва, законодавства та ринкових тенденцій. «Це важливо для сучасних робітників, адже життя складається із щоденних потоків різноманітної інформації, нових завдань та ситуацій, і запропонована тема «Поняття попиту і пропозиції. Ринкова рівновага» зацікавила майбутніх кравців», - поділилася викладачка Наталія Сирочук. Разом із аудиторією педагогиня обґоворила актуальність даної теми для майбутніх кравців, з’ясували сутність таких понять, як попит і пропозиція, ознайомилися із основними законами ринку. Практична складова відкритого уроку – це графічне визначення так званої точки рівноваги. Слухачі спробували провести мозковий штурм для визначення нецінових факторів впливу на попит і пропозицію. Викладачка задоволена активністю і результатами праці на занятті.

Окрім мультимедійної презентації, присутні переглянули тематичний фільм «Невидима рука ринку» про шотландського економіста, засновника класичного напрямку сучасної економічної теорії Адама Сміта.

За дуальною формою на верстатника деревообробних верстатів навчатимуться безробітні із Рівненщини та Львівщини

#верстатник_дов_дуальне_рівне_цпто

зображення viber 2021 02 24 16 48 57Олександрійське навчальне відділення Рівненського центру ПТО ДСЗ пропонує підготовку за понад 30 ліцензованими робітничими професіями різних галузей. Одними із найзатребуваніших є професії деревообробки: «Верстатник деревообробних верстатів», «Столяр будівельний», «Комплектувальник меблів». Сьогодні професію верстатника тут здобувають безробітні із Демидівського району Рівненської області та із Львівщини. Майстер виробничого навчання, Зеновій Крошний поділився: «Усі наші слухачі навчатимуться за дуальною формою, тобто теоретичну підготовку проходитимуть із нашими викладачами, а виробниче навчання і виробничу практику – на базах своїх підприємств. Львівська Фабрика меблів «Рата» - це потужне підприємство, великі можливості, сучасне обладнання, модернізовані процеси. Звісно, на такому виробництві мають працювати лише кваліфіковані робітники. Професійну підготовку нарівні із чоловіками проходитимуть четверо жінок. Робітниці мають досвід у деревообробці, проте офіційне підтвердження кваліфікації верстатника здобуватимуть у форматі дуального навчання. Як і їхні демидівські колеги – слухачі, що навчатимуться на базах демидівської Компанії ТОВ «ОЛДІ» та волинського ТОВ «ДІП-РУТС». У цій групі двоє верстальниць. Загалом професійну освіту верстатника деревообробних верстатів за дуальною формою у Рівненському центрі ПТО ДСЗ вродовж 6 місяців здобуватимуть 19 безробітних.

Освітній заклад, безробітні та підприємство домовилися про співпрацю

0 02 05 bbb987dbf2b5d86f9ef7eea3c3ae55e65666f3b7aa3cdc8b2283b1540817ec4d 6df2f340#машиніст_кочегар_котельні_рівне_цпто_дсз

Дубенські безробітні проходять навчання на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за професією «Машиніст (кочегар) котельні». Укладена тристороння угода між Рівненським центром ПТО ДСЗ, безробітними, направленими на навчання Дубенською міськрайонної філією Рівненського обласного ЦЗ, та партнером – роботодавцем ДП «Рівнеторф» дозволить слухачам вже найближчим часом пройти виробниче навчання та виробничу практику безпосередньо на базі підприємства. Після успішного завершення навчання усі вони отримають свідоцтва державного зразка та будуть працевлаштовані.

Як повідомив завідувач Млинівського навчального відділення Анатолій Смалько, сьогодні було проведено перевірку умов проходження навчання майбутніх кваліфікованих кочегарів за дуальною формою. На зустрічі із слухачами були представник Дубенської МРФ Ганна Бекеша, викладач Олексій Галагута та головний інженер підприємства Володимир Кашперук.

До слова, професія «Кочегар (машиніст)» котельні» - одна з нових ліцензованих професій освітнього закладу. Із 2019 року кваліфікацію тут здобули 23 слухача.

Касири торговельного залу підтвердили кваліфікацію та отримали роботу

IMG 0210#касир_торговельного_залу_рівне_цпто_дсз

На базі Сарненського навчального відділення Рівненського центру ПТО ДСЗ слухачі, що здобували професію касира торговельного залу ІІІ категорії, успішно склали державну кваліфікаційну атестацію і отримали свідоцтва державного зразка.

За 5,3 місяця місцеві безробітні опанували професійні знання, відшліфували практичні навички та відмінно зарекомендували себе під час виробничої практики на базах роботодавців. 

Присутня на ДКА представниця ТзОВ «ТД Північ Центр» Оксана Місько задоволена рівнем підготовки касирів та рада запросити претендентів на роботу. Так, випускниця Марія Бортнік після навчання працюватиме на цьому підприємстві. 

Головне меню


Реєстрація

Лічильник відвідувачів

4218451
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Попередні
За місяць
Попередній
Всі
1220
1182
6393
4199420
39056
34656
4218451

Ваш IP: 3.238.7.202
На сервері час : 2021-02-26 17:53:12
Счетчик joomla
return_links(3); ?>