Веб-дизайнери Рівненщини представили реалістичні проєкти

IMG 6828

#веб_дизайн_рівне_цпто

Близько 80 % підсумкових робіт слухачів із міста Рівного, Дубровицького і Рівненського районів, що 3 місяці навчалися у Рівненському центрі ПТО ДСЗ за напрямом «Практичний web-дизайн: проектування, створення та супроводження web-вузла», - це реальні замовлення. Підприємці, знайомі, прагнучи більшого поширення інформації про свої послуги і товари, звернулися до дизайнерів-початківців. І не помилилися.

Сьогодні користувач інтернет-ресурсів віддає перевагу максимально зручному, чіткому, зрозумілому та довершеному інформаційному майданчику, адже відвідує його за різних умов – як за комп’ютером, так і на мобільних пристроях. Аби врахувати сучасні тенденції та особливості своєї роботи, майбутні веб-дизайнери вивчали графіку у веб-дизайні, HTML-верстку, CSS, основи технології JavaScript, додаткові технології веб-розробника (SASS/SCSS, Bootstrap, jQuery), основи PHP та MySQL, хостинг, поняття CMS.

Кухарка із Тернопільщини отримала в Рівному свідоцтво державного зразка

20210507 130809#неформальне_кухар_рівне_цпто

Світлана Лисак із Тернопільщини отримала бажане свідоцтво державного зразка за професією «Кухар». Не було навчання у стінах Рівненського центру ПТО ДСЗ, не було практичних занять і виробничої практики... Жінка самостійно за місцем проживання опанувала мистецтво куховарити, тобто пройшла неформальне навчання. А оцінювання його результатів на базі Рівненського центру ПТО ДСЗ і дає можливість кухарю підтвердити професійну кваліфікацію.

Так, днями на базі навчально-виробничого комплексу закладу (м. Рівне, вул. І.Підкови,17А) кухарка успішно продемонструвала свою підготовку. Першого дня вона у тестовому режимі здавала теорію, а на другий день на навчальній кухні-лабораторії готувала кваліфікаційні страви згідно технологічної карти.

Світлана Лисак має навички роботи кухарем і прагне готувати якісно, за усіма професійними критеріями. Її робоче місце – у міській лікарні, куди жінка працевлаштувалася вже як кваліфікована кухарка.

Городищенські ліцеїсти обирають професію

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та у приміщенні#екскурсії_рівне_цпто
Для старшокласників Городищенського ліцею організували цікаву зустріч із робітничими професіями на базі одного з найбільших навчальних відділень Рівненського центру ПТО ДСЗ (м. Рівне, вул. І. Підкови, 17А). Тут відбувається підготовка кваліфікованих робітників за ліцензованими професіями для сфери туризму, побутового обслуговування, готельного господарства та ресторанної справи.

Старша майстриня Олена Хоміна ознайомила юних гостей із сучасною навчальною базою відділення. Екскурсанти побували на заняттях слухачів, оглянули навчальні кабінети, лабораторії та майстерні. Особливо зацікавили навчальні майданчики закладу - «Ресторан», «Бар», «Банкетний зал», «Салон краси», «Туристична фірма», кухня-лабораторія, гарячий і холодний цехи, кондитерський цех та інші.

Більше – за посиланням Рівненської РФ РОЦЗ

Розквітають образи від кваліфікованих перукарів Рівненщини і Волині (ВІДЕО)

0 02 05 3417329d0053d3c8538b7744df88bce524f669b7b13d8ba36d7ba58b56f881de 361ad8d#перукар_рівне_цпто
Не припиняють вражати та приємно дивувати випускники Рівненського центру ПТО ДСЗ за професією «Перукар (перукар-модельєр)». Усього за 4,9 місяця заклад освіти підготував сучасних, кваліфікованих майстрів перукарської справи, поповнив потужним робітничим потенціалом рівненські та волинські ринки послуг. Направлені на навчання до Рівного Березнівською, Здолбунівською, Костопільською, Рокитнівською, Рівненською районними філіями Рівненського обласного центру зайнятості, Рівненським міським центром зайнятості та Ратнівською районною філією Волинського обласного центру зайнятості, безробітні з перших днів продемонстрували високу активність і нестримне прагнення нових знань.

Динамічне, насичене навчання слухачів на базі навчально-виробничого комплексу (м. Рівне, вул. І.Підкови,17А), відповідальна робота на заняттях із виробничої підготовки, виробнича практика на базах роботодавців, постійна взаємодія у спільноті, обмін досвідом, новими ідеями, велика зацікавленість у сучасних тенденціях та активна позиція під час різноманітних заходів – ось той головний перелік важливих складових успіху і професійного зростання.

Як повідомила викладачка Анна Зотік, група дивовижно творча, непосидюча, жива та енергійна. До роботи над кваліфікаційними образами усі підійшли заздалегідь, формували міні-сценарії, опрацьовували обрані образи.

Рівненські, донецькі та сумські безробітні опанували сучасну програму з графічного дизайну

DSC 1714#3ds_Max_рівне_цпто
Аби навчитися створювати тривимірну графіку в програмі «Autodesk 3ds Max», приходьте до Рівненського центру ПТО ДСЗ: за 3 місяці навчання із досвідченими педагогами ви здобудете нові, відмінні навички роботи!

Скористалися вигідною пропозицією служби зайнятості і безробітні Рівненщини, Донеччини та Сумщини, які в Рівному опанували та вдосконалили роботу віртуальних художників, підвищили кваліфікацію і, відповідно, рівень конкурентності. Група слухачів навчилася працювати з однією із найпопулярніших програм для створення візуальних ефектів, моделювання, архітектурної візуалізації, дизайну інтер’єрів. Сьогодні левовову частину проєктів для кіноіндустрії, реклами, музичних кліпів, анімації та інших відеороликів виконують саме 3d художники, які працюють із унікальним інструментом.

Як показало підсумкове заняття, до виконання підсумкових робіт слухачі підійшли творчо і відповідально, теми обрали найрізноманітніші. Серед презентацій - ефектні вирішення світлотіней, інтер’єрів та екстер’єрів. Нерідко у своїх розробках дизайнери втілювали мрії: створювали нові інтер’єри власних помешкань. Під час підсумкового заняття усі доповідачі продемонстрували індивідуальність та чудовий потенціал, кожен напрацював свій стиль, а ще на занятті панувала атмосфера оптимізму, доброзичливого гумору і відкритості.

Головне меню


Реєстрація

Лічильник відвідувачів

4317525
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Попередні
За місяць
Попередній
Всі
327
1422
7407
4301645
18989
37334
4317525

Ваш IP: 3.236.231.61
На сервері час : 2021-05-15 05:14:05
Счетчик joomla
return_links(3); ?>