Співчуваємо колезі

stroitelnaya smeta

 

Колектив Рівненського центру ПТО ДСЗ висловлює глибоке співчуття майстру виробничого навчання Сарненського навчального відділення Оксані Федорівні Мороз з приводу загибелі на фронті її чоловіка

                      Олександра Петровича

Життя захисника України обірвалося на передовій на 59 році. З ангелами у піднебесся відлетіли мрії цієї достойної людини, які він хотів реалізувати зі своєю родиною після Перемоги. Поруч з люблячою дружиною і матір’ю у скорботі схилили голови сини Віталій та Олексій, невістка та онуки.

Колектив Рівненського центру ПТО ДСЗ щиро сумує з приводу Вашої втрати, ми розділяємо Ваші біль та горе, підтримуємо Вас, Вашу родину та близьких у скорботі за найдорожчою людиною.

Царство Небесна і вічна пам’ять Герою!

 

 

Опановуйте професію «Електрогазоварник ручного зварювання» на базі Олександрійського навчального відділення: навчайтеся на сучасних апаратах та обладнанні

Наближаємо Перемогу! Працюємо заради Миру!

Професія електрозварника ручного зварювання дуже затребувана на ринку праці і, за прогнозами, попит на неї навряд чи буде падати. Зварники потрібні на будь-якому виробництві, де потрібно зварювати металоконструкції – на будівельних майданчиках, у сільському і комунальному господарствах, у сфері промисловості і приватному господарстві тощо.

Тож днями на базі Олександрійського навчального відділення Рівненського центру ПТО ДСЗ завершили професійне навчання 15 слухачів за професією «Електрозварник ручного зварювання» 2,3 розряду.

Тракторист-машиніст – ключова фігура у сільському господарстві

Наближаємо Перемогу! Працюємо заради Миру!

Хто виорює землю під майбутні посіви, засіває ниви, виконує безліч агротехнічних операцій, збирає урожай і перевозить добрива та різноманітні вантажі? Це – тракторист-машиніст, в усі пори року найважливіший фахівець на селі. Від результативності його праці залежить продовольча безпека країни, розвиток сільського господарства в державі в цілому і добробут села – зокрема. Тому трактористів-машиністів вважають ключовими фігурами у сільському господарстві. Але їх не вистачає і служба зайнятості йде назустріч фермерам та сільськогосподарським підприємствам, у стислі терміни готуючи такі необхідні робітничі кадри.

Нині Олександрійське навчальне відділення Рівненського центру ПТО ДСЗ випустило чергову групу слухачів за цією важливою професією. 12  чоловіків цього дня складали державну кваліфікаційну атестацію і отримали свідоцтва державного зразка. Для роботи на тракторі потужністю до 100 кінських сил потрібні водійські права, тож за кілька днів наші слухачі складатимуть іспити на отримання посвідчень на право керування тракторами у відділі Технічного нагляду.

Якщо ви з комп’ютером на «ти» і по натурі – творча людина з неординарним мисленням, то створення тривимірної графіки в програмі «Autodesk 3ds Max» саме те, що потрібно для самореалізації

Наближаємо Перемогу! Працюємо заради Миру!

Минулого тижня у Рівненському центрі ПТО ДСЗ завершила навчання група за програмою підвищення кваліфікації «Створення тривимірної графіки у програмі «Autodesk 3D Max». Протягом трьох місяців слухачі вивчали панелі інструментів, панелі властивостей та робочий простір. Їм дали розуміння розташування та функціоналу цих елементів.

Навчальною програмою було передбачено використання різних інструментів для створення об’ємних об’єктів – кубів, сфер, циліндрів. Слухачі освоїли техніку тривимірного моделювання складних форм та об’єктів. Захопливими були заняття з додавання матеріалів та текстури  до моделей та вміння налаштовувати освітлення для створення акцентів сцени, які створювали відчуття реальності, адже 3D Max має широкий вибір вбудованих матеріалів та можливість імпортувати й використовувати структури.

Як і де отримати безоплатне навчання, щоб стати на роботу чи започаткувати власний бізнес?

Наближаємо Перемогу! Працюємо заради Миру!

Відповідь на це питання безробітні та внутрішньо переміщені особи отримали під час зустрічі, яку організували для них працівники Рівненської газети «7 днів». Серед спікерів були люди, які вже скористалися послугами служби зайнятості. Наприклад, голова ГО «Всеукраїнське об'єднання переселенців» Марина Павлюченко скористалася ваучером на навчання – нині вона здобуває другу вищу освіту – навчається на психолога в РДГУ. Наталія Дубова є кандидатом технічних наук, експертом з організації заходів, родом із Харкова, нині працює психологом центру «ЯМаріуполь». Здобути другу вищу освіту змогла при допомозі ваучера. До речі, вона тісно співпрацює із Рівненським центром ПТО ДСЗ і розповідає, що була вражена високим рівнем викладання сертифікованих викладачів та оснащенням  навчальних лабораторій і класів сучасним обладнанням і комп’ютерною технікою.

Благодатний вогонь ковальського горна

Наближаємо Перемогу! Працюємо заради Миру!

У Гощанському навчальному відділенні Рівненського центру ПТО ДСЗ 14 листопада відбувся День відкритих дверей, на який прибули колишні слухачі за професією «Коваль ручного кування», а нинішні успішні підприємці, роботодавці, соціальні партнери, а також учасники бойових дій, які зацікавилися реалізацією експериментального проекту з організації професійного навчання учасників бойових дій в закладах професійної освіти Державної служби зайнятості.

Представники Гощанського управління Рівненської філії ОЦЗ на захід запросили в.о. директора ОЦЗ Надію Плютинську, адміністрацію Рівненського центру ПТО ДСЗ, представників Рівненської РВА та Гощанської селищної ради. У числі гостей на День відкритих дверей прибув відомий митець ковальської справи Роман Велігурський.

Головне меню


Лічильник відвідувачів

6057322
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Попередні
За місяць
Попередній
Всі
2613
4506
9396
6028415
134399
130363
6057322

Ваш IP: 18.207.160.97
На сервері час : 2023-11-29 14:12:54
Счетчик joomla
return_links(3); ?>