Майстер-клас із виготовлення балясини (ВІДЕО)

Наближаємо Перемогу! Працюємо заради Миру!

verstatnik dovПрофесія верстатника деревообробних верстатів пов’язана із натуральними матеріалами – деревиною. І саме вироби з дерева були й залишаються найпривабливішими і затребуваними серед споживачів. Колись ручну роботу з обробки деревини у сучасній професії кваліфіковані робітники виконують на спеціалізованому обладнанні – різноопераційних верстатах.

#верстатник_дов_рівне_цпто #деревообробка_рівне_цпто #майстер_клас_рівне_цпто

Під час навчання у Рівненському центрі ПТО ДСЗ у навчальному цеху з обробки деревини майбутні робітники деревообробної галузі опановують усі процеси виготовлення виробів. А це – підготовка деревини до роботи, розмітки майбутнього виробу, робота на верстатах та із столярним інструментом. Сьогодні знайомимо вас із процесом виготовлення балясини із ясена.

Подобається професія? Формуємо групу слухачів. Чекаємо на навчанні!

68 37 95, 27 30 41

Брати-ковалі - «із вогню і металу» (ВІДЕО)

Наближаємо Перемогу! Працюємо заради Миру!

6628d86e7475f69bУнікальною можливістю здобути улюблену професію скористалися вимушені переселенці із Київської області.

Як відбувається навчання майбутніх ковалів

та з якими думками брати Мисюри

опановують нову професію, як склалося їхнє життя після повномасштабної російської агресії та якою була перша зустріч із ковальством - дивіться у сюжетах:

 UA: Рівне за посиланням  https://www.youtube.com/watch?v=wrhAmf8bp-w

Телеканал "ITV media group" за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=1s_hIOCg0Og

5 канал за посиланням https://youtu.be/YaRhFD9I7cQ

#коваль_ручного_кування_рівне_цпто #впо_рівне_цпто #навчання_переселенців_рівне_цпто

Короткотермінові курси дозволять робітникам Кореччини кваліфіковано працювати на молокопереробному підприємстві

Наближаємо Перемогу! Працюємо заради Миру! 

изображение viber 2022 05 11 16 13 07 303Чималий досвід співпраці Рівненського центру ПТО ДСЗ із місцевими об’єднаними територіальними громадами дозволяє швидко та ефективно реагувати на вимоги ринку і потреби роботодавців. Освітяни активно працюють над розробкою затребуваних курсів цільового призначення.

#кцп_рівне_цпто #курси_рівне_цпто #співпраця_отг_рівне_цпто

Так, безробітні, скеровані на навчання до Гощанського навчального відділення РЦПТО Корецькою районною філією Рівненського обласного ЦЗ, у тижневий термін опанували важливий напрям «Виконання робіт по переробці молока та виготовленні молочних продуктів». Навчання дозволило слухачам здобути необхідні знання та отримати роботу у ТзОВ «Монашинські сири».

Рятуючись від війни брати-переселенці з Київщини здобувають професію коваля на Рівненщині

Наближаємо Перемогу! Працюємо заради Миру! 

изображение viber 2022 05 06 15 42 44 757Брати Мисюри Віктор і Василь приїхали на Рівненщину із міста Ірпеня Київської області. В пошуках порятунку від війни і з надією на нову роботу. Душа в обох лежить до ковальства. Переселенці зупинилися у своїх гощанських родичів, а згодом звернулися до Гощанської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості. Чоловіків цікавило працевлаштування, а дізнавшись про Гощанське навчальне відділення, з великим задоволенням погодилися на навчання у Рівненському центрі ПТО ДСЗ за професією «Коваль ручного кування».

#ВПО_рівне_цпто #коваль_ВПО_рівне_цпто #індивідуальне_навчання_рівне_цпто #коваль_ручного_кування_рівне_цпто

Впродовж 4,9 місяця вони навчаються за індивідуальними планами і програмами, переймають цінний ковальський досвід свого майстра виробничого навчання Сергія Торулі.

Виробнича практика і виробниче навчання продавців – на базі рівненських роботодавців!

Наближаємо Перемогу! Працюємо заради Миру!

изображение viber 2022 05 06 11 51 02 305Дуальна форма навчання безробітних Дубенського району за професією «Продавець непродовольчих товарів» дозволила випускникам відразу приступити до роботи у торговельних закладах своїх роботодавців. Саме ця форма підготовки кваліфікованих робітників передбачає левову частку занять – виробниче навчання і виробничу практику на своїх майбутніх робочих місцях.

#продавець_рівне_цпто #дуальне_навчання_рівне_цпто #навчання_робота_рівне_цпто

На базі Млинівського навчального відділення Рівненського центру ПТО ДСЗ відбулася державна кваліфікаційна атестація слухачів – продавців непродовольчих товарів.

Головне меню


Реєстрація

Лічильник відвідувачів

4837707
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Попередні
За місяць
Попередній
Всі
205
3481
3686
4826465
20525
47266
4837707

Ваш IP: 100.24.115.215
На сервері час : 2022-05-17 04:11:20
Счетчик joomla
return_links(3); ?>