Повідомлення
  • JW_SIG_PRG

Кадровий склад

 

Керівництво

 

Псюк

Володимир Іванович

Директор

Абрамова Людмила Дмитрівна

Заступник директора з навчальної роботи

Лук'янчук Володимир Григорович

Заступник директора з навчальної роботи

Бодренко Руслана Володимирівна

Заступник директора з навчально-виробничої роботи

Зигалова

Оксана Миколаївна

Заступник директора з методичної роботи

Педагогічні працівники

Академицький

Віктор

Ярославович

Викладач спецдисциплін за професіями:

« Тракторист-машиніст сільського господарського виробництва»;

«Слюсар-ремонтник»;

«Електрозварник ручного зварювання».

Аніскін

Антон Миколайович

Завідувач майстерні (навчально-виробничої)

 

Баранець

Ігор Михайлович

Викладач першої категорії

Майстер виробничого навчання першої категорії, 14-го тарифного розряду з професії:

«Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів»;

«Слюсар-ремонтник»;

«Рихтувальник кузовів».

Білик Іван Іванович

Майстер виробничого навчання першої категорії, 14-го тарифного розряду з професії:

«Тракторист-машиніст сільського господарського виробництва»;

«Робітник фермерського господарства».

Вітошко

Сергій Іванович

Викладач першої категорії

Майстер виробничого навчання першої категорії, 14-го тарифного розряду з професії:

« Токар»; «Фрезерувальник»;

«Верстатник широкого профілю».

Вознюк

Леся Анатоліївна

Викладач першої категорії за професіями: «Кухар», «Кондитер».

Гаврилюк

Іван Омельянович

Завідувач навчального відділення

Викладач вищої категорії.

Галушук

Тетяна Олександрівна

Викладач другої категорії за професіями:

«Секретар керівника (ПОУ)»;

«Діловод»; «Адміністратор».

Ганзюк

Юлія Миколаївна

Викладач другої категорії за професією «Кухар».

Гарнага

Ірина Василівна

Вихователь вищої категорії;

Викладач вищої категорії.

Голуб

Валентина Володимирівна

Майстер виробничого навчання першої категорії, 14-го тарифного розряду з професії:

« Виробник художніх виробів з лози»;

«Вишивальник»;

«Квіткар».

Горпишина

Ірина Андріївна

Вихователь першої категорії;

Викладач першої категорії.

Давидюк

Лілія Петрівна

Викладач другої категорії;

Майстер виробничого навчання першої категорії, 14-го тарифного розряду з професії:

« Закрійник», « Кравець»; «Швачка».

Долганська

Поліна Миколаївна

Викладач другої категорії за професіями: «Кравець», «Закрійник», «Швачка».

Дроб'язко

Ольга Миколаївна

Методист першої категорії;

Викладач першої категорії.

Захарук

Ольга Едуардівна

Викладач другої категорії;

Майстер виробничого навчання, 12-го тарифного розряду з професії:

« Касир торговельного залу»;

«Касир (на підприємстві, установі, організації);

«Продавець (з лотка на ринку)»;

«Продавець продовольчих товарів»;

«Продавець непродовольчих товарів».

Зброжек

Дмитро Георгійович

Викладач першої категорії за професіями:

«Робітник фермерського господарства»; «Електрозварник ручного зварювання»;

Основи ручного дугового зварювання;

Зварювальне обладнання та інструменти;

Електротехніка.

Зотік

Анна Вікторівна

Викладач-методист;

Викладач вищої категорії за професіями: «Візажист»; «Перукар-модельєр».

Зубік

Валентина Миколаївна

Викладач вищої категорії за професіями:

«Продавець продовольчих товарів»;

«Продавець непродовольчих товарів»;

« Касир торговельного залу».

Іванцова

Ірина Анатоліївна

Викладач спецдисциплін:

Бухгалтерський облік;

Технологія касових операцій;

Ільницький

Іван Григорович

Майстер виробничого навчання водінню,

11 тарифного розряду з професії

«Водій автотранспортних засобів».

Ільчук

Василь Іванович

Викладач другої категорії;

Майстер виробничого навчання, 12 тарифного розряду з професії

«Електрозварник ручного зварювання».

Канюка

Володимир Ничипорович

Завідувач майстерні (навчально-виробничої);

Викладач вищої категорії.

Ковальчук

Віктор Іванович

Викладач першої категорії за професіями:

« Тракторист-машиніст сільського господарського виробництва»;

«Робітник фермерського господарства».

Кислюк

Тетяна Євгеніївна

Методист другої категорії;

Викладач другої категорії.

Клімчук

Світлана Юріївна

Майстер виробничого навчання, 11 тарифного розряду з професії «Кухар».

Кондратюк-Якимець

Oксана Василівна

Практичний психолог другої категорії;

Викладач другої категорії.

Корчевний

Микола Анатолійович

Завідувач навчального відділення.

 

Красовський

Віктор Ростиславович

Старший майстер;

Старший викладач; Викладач вищої категорії.

Крошний

Зєновій Михайлович

Викладач вищої категорії ;

Майстер виробничого навчання першої категорії, 14-го тарифного розряду з професії:

« Верстатник деревообробних верстатів»;

«Верстатник широкого профілю»;

«Комплектувальник меблів»; «Столяр будівельний».

Кузнєцова

Валентина Віталіївна

Методист вищої категорії.

 

Литвин

Андрій Васильович

Викладач другої категорії

з ІТ-технологій.

Ліхачова

Раїса Володимирівна

Методист вищої категорії;

Викладач вищої категорії.

Лугова

Інна Петрівна

Викладач вищої категорії ;

Майстер виробничого навчання, 13-го тарифного розряду з професії:

«Адміністратор»; « Агент з організації туризму»;

«Покоївка».

Мельник

Лілія Анатоліївна

Майстер виробничого навчання, 12-го тарифного розряду з професії: «Манікюрик», « Педикюрник».

 

Місюра

Наталія Стахівна

Методист вищої категорії;

Викладач вищої категорії.

Миронець

Сергій Дмитрович

Майстер виробничого навчання водінню,

13-го тарифного розряду з професії

«Водій автотранспортних засобів».

Миронець

Олександр Петрович

Майстер виробничого навчання водінню,

11-го тарифного розряду з професії

«Водій автотранспортних засобів».

Мирончук

Оксана Миколаївна

Викладач спеціаліст;

Майстер виробничого навчання першої категорії, 14-го тарифного розряду з професії:

« Закрійник»; « Кравець»; «Вишивальник».

Мороз

Оксана Федорівна

Майстер виробничого навчання першої категорії, 14-го тарифного розряду з професії:

« Кравець»; «Швачка».

Опалько

Іванна Василівна

Викладач спеціаліст;

Майстер виробничого навчання, 11-го тарифного розряду з професії: «Бармен»; «Офіціант»;

«Майстер ресторанного обслуговування».

Пазинюк

Світлана Іванівна

Майстер виробничого навчання, 11-го тарифного розряду з професії: «Кравець»; «Швачка».

Підлісна

Оксана Вадимівна

Викладач другої категорії;

Майстер виробничого навчання, 12-го тарифного розряду з професії «Перукар-модельєр»; «Косметик»; «Візажист».

Поліщук

Павло Андрійович

Викладач спеціаліст;

Майстер виробничого навчання, 11-го тарифного розряду з професії:

«Тракторист-машиніст сільського господарського виробництва»;

«Робітник фермерського господарства»;

«Водій автотранспортних засобів».

Редька

Оксана Анатоліївна

Викладач спеціаліст:

Основи ринкової економіки;

Бізнес планування;

Основи галузевої економіки та підприємництва.

Ремез

Софія Йосипівна

Викладач вищої категорії, спецдисциплін:

Основи управління власним бізнесом;

Основи галузевої економіки та підприємництва;

Охорона праці.

Рибальченко

Вікторія Андріївна

Викладач першої категорії;

Майстер виробничого навчання, 14-го тарифного розряду з професії: «Перукар-модельєр»; «Візажист».

Рибачок

Світлана Миколаївна

Викладач спеціаліст;

Майстер виробничого навчання, 13-го тарифного розряду з професії «Кухар»; «Кондитер».

Сажина

Тамара Олексіївна

Викладач першої категорії

Охорона праці;

Психологія і етика ділових відносин.

Середюк

Лариса Степанівна

Старший викладач;

Викладач вищої категорії спецдисциплін:

Бухгалтерський облік та аудит;

Програмне забезпечення для ведення бухгалтерського обліку;

Технологія касових операцій.

Сидорець

Олександр Васильович

Завідувач навчального відділення;

Викладач першої категорії

Сирочук

Наталія Анатоліївна

 

Кандидат економічних наук;

Викладач спецдисциплін:

Основи ринкової економіки й підприємництва;

Бізнес планування.

Случук

Людмила Ярославівна

Викладач спецдисциплін:

Основи правових знань;

Основи трудового законодавства;

Основи соціального захисту.

Смалько

Анатолій Васильович

Завідувач навчального відділення;

Викладач першої категорії .

Солончук

Тарас Іванович

Майстер виробничого навчання водінню,

11-го тарифного розряду з професії

«Водій автотранспортних засобів»

Сондак

Тетяна Степанівна

Викладач другої категорії ;

Майстер виробничого навчання, 11-го тарифного розряду з професії «Косметик»;

«Молодша медична сестра з догляду за хворими».

Танасюк

Ірина Миколаївна

Старший майстер ;

Викладач першої категорії.

Ткачук

Ірина Анатоліївна

Майстер виробничого навчання, 12-го тарифного розряду з професії « Кравець»; «Швачка»

Торуля

Сергій Михайлович

Викладач першої категорії;

Майстер виробничого навчання, 13-го тарифного розряду з професії « Коваль ручного кування».

Харченко

Наталія Калениківна

Завідувач навчального відділення;

Викладач спеціаліст.

Хоміна

Олена Андріївна

Старший майстер;

Викладач першої категорії.

Юрчук

Надія Василівна

Завідувач майстерні (навчально-виробничої);

Викладач першої категорії.

Якобчук

Сергій Борисович

Викладач другої категорії;

Майстер виробничого навчання, 12-го тарифного розряду з професії: «Робітник фермерського господарства».

Якубович

Тамара Юхимівна

Викладач першої категорії за професіями:

«Продавець продовольчих товарів»,

«Продавець непродовольчих товарів».

Яроцький

Ігор Миколайович

Викладач першої категорії

Викладач першої категорії спецдисциплін

з ІТ-технологій:

Редактор векторної графіки Adobe Illustrator;

Основи технології JavaScript;

Основи С# та об'єктно-орієнтованого програмування

Основи алгоритмізації та програмування.

Ваучери

Ваучер - документ встановленого зразка, що дає особі право на перепідготовку, підготовку на наступному освітньо-кваліфікаційному рівні, спеціалізацію, підвищення кваліфікації у навчальних закладах чи у роботодавця.

 Возможно, это изображение (їжа та текст «служба рівненський центр M професйно-технчно освти державной вноϊ служби зайнятост 13 ваучером на навчання здобувайте професю безоплатно*! верстатник деревообробних верстатi̇в взуттьовик 3 ремонту взуття кондитер кухар машин.ст автог рейде pa робтник фермерського господарства столяр будвельний швачка тракторист-ма шин.ст с/г виробництва категорий A2, B1, B3, D1, E1, E2 оберить свою професю. звернться до найближчого центру зайнятост та отримайте свй ваучер. приходьте на навчання рвненський центр пто дсз!»)

Отримуйте ваучер у центрах зайнятості та здобувайте нову професію у Рівненському центрі ПТО ДСЗ безоплатно*! 


Ваучер на навчання видається центрами зайнятості особам, які не зареєстровані в центрах зайнятості як безробітні, та відповідають певним вимогам, а саме:

 Інформація для осіб віком старше 45 років


 Інформація для осіб, звільнених з військової служби (крім військовослужбовців строкової служби)


 Інформація для осіб, які звільнені з військової служби після участі у проведенні АТО, з числа осіб з інвалідністю


 Інформація для внутрішньо переміщених осіб


 Перелік професій, спеціальностей, напрямів підготовки та підвищення кваліфікації, для навчання за якими може бути виданий ваучер


 Перелік навчальних закладів, які мають право здійснювати діяльність у сфері вищої освіти та професійно-технічної освіти, для навчання в яких може бути виданий ваучер


 Закон України «Про зайнятість населення» (стаття 1, стаття 30) 

Постанова КМУ від 10.03.2021 № 191 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» 

 Постанова Кабінету Міністрів України від 20.03.2015 № 207 «Про затвердження Порядку видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці»


 Наказ Міністерства соціальної політики України від 25.06.2015 № 661 «Про затвердження Переліку професій, спеціальностей, напрямів підготовки та підвищення кваліфікації, для навчання за якими може бути виданий ваучер»


 Наказ Міністерства освіти і науки України від 06.11.2015  № 1151 «Про особливості запровадження переліку галузей знань і спеціальностей, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 року № 266»

 

Головне меню


Реєстрація

Лічильник відвідувачів

4278981
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Попередні
За місяць
Попередній
Всі
75
1340
2985
4266409
17779
39289
4278981

Ваш IP: 3.236.231.14
На сервері час : 2021-04-14 01:40:58
Счетчик joomla
return_links(3); ?>