Наближаємо Перемогу! Працюємо заради Миру!
Якщо робітник знає види плиток, які використовують для лицювання та настилання підлоги, сортування плиток за розміром, кольором та ґатунком; прилади для сортування плиток; базові принципи розкладання плиток на стінах та підлогах; інструменти і пристосування, що використовуються для різання, рубання, свердління плиток; розмітку плиток, свердління отворів, різку, перерубування плиток, підточування кромок та вміє виконувати ці та багато інших видів робіт, – перед вами кваліфікований лицювальник-плиточник.
#лицювальник_плиточник_рівне_цпто #будівельні_професії_рівне_цпто
Здобути кваліфікацію сучасного робітника 3 (2-3) розряду можна на базі Рівненського центру ПТО ДСЗ за 5 місяців. Окрім вивчення теоретичного матеріалу, слухачі безпосередньо у виробничих приміщеннях закладу освіти проходять виробниче навчання. Тут вони працюють над оцінкою та підготовкою поверхонь до викладання плитки, застосовують професійні матеріали, готують розчини і клейові суміші, застосовують особливі методи лицювання глазурованими плитками, сортують плитку за різними параметрами і характеристиками, використовують склоріз, плиткоріз, електроінструмент, свердлильне обладнання. Майбутні будівельники вивчають, як влаштовувати гідроізоляцію за новітніми технологіями, як виконати цементно-піщану, піщану стяжки та контролювати якість робіт.
38-річний Олег Чикаловець, скерований на навчання Костопільською районною філією Рівненського обласного центру зайнятості, активний та уважний на заняттях. Із усією відповідальністю він поглинає нові знання. Чоловік дізнався про навчання на лицювальника-плиточника із оголошення у соцмережах. Має за плечима досвід роботи на деревообробних верстатах, проте, проаналізувавши ринок праці та потреби у робочій силі, визначився із новою професією. «Зараз багато будівництва, після війни потрібно розбудовувати країну, тому опановую укладання плитки. Думаю, роботи вистачатиме», - роздумує слухач.
55-річний Сергій Одолінський із Рівного за освітою інженер-гідротехнік і має 20 років досвіду роботи на будівельних майданчиках. Каже, що працювати доводилося практично на всіх ділянках, від стяжки до укладання гіпсокартону. «Деякі види робіт стало важко виконувати і довелося звільнитися. Коли шукав нову роботу, то орієнтувався на суміжну із будівництвом. У Рівненському міському центрі зайнятості пропонували декілька варіантів, та я обрав навчання на лицювальника-плиточника». Слухач поділився, що нові знання, отримані під час навчання, особливо цінні та корисні. «З нами викладачі діляться не лише теоретичними знаннями, але й особливими секретами роботи. Вважаю важливими теми і з електротехніки, і з договірних стосунків та трудового права. Дізнаюся багато важливого, чого раніше не знав». Середня оплата праці лицювальника-плиточника в Україні сьогодні складає від 10-15 тис.грн. Оплата залежить від складності роботи, об’ємів та рівня замовлення.
Безробітні, що шукають новий шлях до добробуту, по-новому стартуватимуть саме із закладу профтехосвіти для дорослих. Тут працюють досвідчені педагоги, налагоджена тісна співпраця із громадами області та триває взаємодія із роботодавцями будівельної галузі.
Контакти закладу освіти: 0362 68 37 95, ел.пошта cpto@cpto.rv.ua , а також у Telegram Instagram Facebook YouTube
З питань реєстрації та направлення на професійне навчання звертайтеся до найближчого підрозділу служби зайнятості Рівненської області, в Telegram https://t.me/PidtrimkaDcz16Rivne або за телефоном +38096-539-53-59.