Сарненське навчальне відділення Рівненського центру ПТО ДСЗ пропонує здобути цілий ряд актуальних професій для безробітного населення. Однією із таких є професія муляра. Нещодавно закінчилось навчання чергової групи, яке тривало з 19 лютого по 22 квітня. Слухачі, що пройшли навчання, отримали кваліфіковану фахову підготовку. Програма розроблена таким чином, щоб в термін, який відведений для навчання, отримати усі необхідні знання що забезпечують відповідний рівень професійної кваліфікації, необхідний для продуктивної професійної діяльності.
Перевагою навчання в ЦПТО ДСЗ, є можливість отримати свідоцтво державного зразка, та забезпечення подальшого працевлаштування слухачів. Підготовка за професією муляр, проводиться кваліфікованими викладачами, які мають високі теоретичні та практичні знання. Після завершення навчання слухачі можуть працювати у сфері цивільного будівництва, будівництва завершених будівель, та виконувати інші будівельні роботи.