Волинські безробітні ознайомилися із можливостями РЦПТО

img 9263 1 1345543962Співпраця Рівненського ЦПТО із Волинським обласним центром зайнятості триває не перший рік. Безробітні з усієї Волинської області постійно проходять навчання у стінах нашого закладу, багато з них – у числі наших найкращих випускників. Для популяризації професійного навчання спеціалістами центрів зайнятості ведеться систематична інформаційно-роз’яснювальна робота, проте, як відомо, краще один раз побачити на власні очі, аніж сто разів почути. Тому за ініціативи фахівців Волинського ОЦЗ наприкінці минулого тижня для безробітних, роботодавців та працівників центрів зайнятості відбулася екскурсія навчальними відділеннями РЦПТО.

 

Навчально-виробничий комплекс з гуртожитком гостям презентувала заступник директора з навчально-виробничої роботи Руслана Бодренко. Вона продемонструвала умови навчання та проживання, відповіла на запитання безробітних і роботодавців.

 

 

Олександрійське відділення представили старший майстер Людмила Нічипорук та завідувач відділення Олександр Сидорець. Після екскурсії відділенням у навчальній майстерні за професією «кравець» було проведено майстер-класи для присутніх. Свої зусилля об’єднали рівненські та волинські майстрині. Гості продемонстрували такі прийоми, як вишивка у техніці затинання, вишивка бісером та виготовлення ляльки – травниці. Майстри РЦПТО презентували можливості вишивальної машинки та рідкісну японську техніку виготовлення штучних квітів цумамі канзаші. Усі майстер – класи викликали величезну зацікавленість техніками та майстерністю виконавців.

 

За зізнанням безробітних, для яких було організовано екскурсію, до Рівного вони їхали неохоче, адже довелося залишити родини та витратити цілий день на, здавалося б, розважальну поїздку. Проте, коли гості побачили навчальний заклад, від їхнього скепсису не залишилося і сліду. А майстер-класи і взагалі викликали захоплення: одна з присутніх жінок одразу виявила бажання пройти у центрі навчання за професією «кравець».

Ми сподіваємося, що такі форми презентації закладу для ефективної співпраці із іншими областями, будуть застосовуватися усе частіше.

 

 

 

Головне меню


Лічильник відвідувачів

6057304
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Попередні
За місяць
Попередній
Всі
2595
4506
9378
6028415
134381
130363
6057304

Ваш IP: 18.207.160.97
На сервері час : 2023-11-29 14:03:36
Счетчик joomla
return_links(3); ?>