Перша група соціальних працівників закінчила навчання

6 липня у Дубровиці закінчила навчання перша група соціальних працівників, які відповідатимуть за своєчасне виявлення проблемних сімей та їхній соціальний супровід.

Служба соціальних працівників запроваджуватиметься у кожному селі та місті Рівненщини відповідно до нових соціальних ініціатив Президента України. Надання психологічних, соціально-педагогічних юридичних, економічних, соціально-медичних послуг, а також співпраця з благодійними та громадськими організаціями з питань надання допомоги соціально незахищеним людям стануть обов’язками 430 додаткових фахівців із соціальної роботи.

 

Перш ніж приступити до роботи, соціальні працівники пройдуть короткотермінове навчання, яке організовується за сприяння обласної служби зайнятості безпосередньо у районах краю. У Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості розробили навчальний план курсів за напрямом «Підготовка спеціалістів центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодо соціального супроводу сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах». Під час навчання вивчаються особливості соціального супроводу як виду соціальної роботи, етичні засади такої діяльності, прийоми налагодження партнерства у наданні допомоги соціально уразливим громадянам та інші теми. До викладання залучені викладачі рівненських вишів та провідні фахівці-практики.

 

Окрім навчання соціальних працівників служба зайнятості сприятиме й у працевлаштуванні членів проблемних сімей чи залученні їх до тимчасової зайнятості, допомагатиме у підборі та здобутті професії.

 

 

 

Головне меню


Лічильник відвідувачів

6057421
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Попередні
За місяць
Попередній
Всі
2712
4506
9495
6028415
134498
130363
6057421

Ваш IP: 18.207.160.97
На сервері час : 2023-11-29 14:51:08
Счетчик joomla
return_links(3); ?>