Схема доїзду

map2м. Рівне, вул. Пирогова, 8

Від автовокзалу можна дістатися тролейбусом № 10, маршрутними таксі №№ 34, 53, 58, 69, 70  до зупинки „Центральний ринок” (орієнтовно магазин „БукваТОР”). Пройшовши 50 м в напрямку річки, повернути направо і рухатися від мосту через залізничний переїзд. Адміністративна будівля зеленого кольору - РЦПТО з'явиться справа за хвилину.

Від автостанції "Чайка" - тролейбусами №№ 2, 7, маршрутними таксі №№ 35, 47, 56 до зупинки "Центральний ринок".

Від залізничного вокзалу – пішки по вулиці Небесної Сотні до залізничного переїзду, за переїздом видніється будівля РЦПТО ДСЗ.

Телефони для довідок: (0362)68-37-95.

Рівненське навчальне відділення з гуртожитком на вулиці Підкови, 17-а.

map3Від автовокзалу – тролейбусом № 10, маршрутними таксі №№ 34, 53, 69 до зупинки "РУМ". Від РУМу рухатися у напрямку центру міста, звернути наліво в районі автозаправної станції, іти до кафе "Підкова". Поруч із кафе, за поворотом - навчально-виробничий комплекс із гуртожитком.

Від автостанції "Чайка" - маршрутним таксі № 35а до зупинки "Кафе "Підкова". Навпроти розташовані  навчально-виробничий комплекс і гуртожиток.

Від залізничного вокзалу – маршрутним таксі  № 39 до зупинки "РУМ".

Телефони для довідок: (0362) 68-33-49, 68-33-47.

 

       Розклад руху автобусів

Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості 

по маршруту м. Рівне - с. Олександрія 

Млинівська навчальна база

Метою створення Млинівського навчально-консультаційного пункту Рівненського ЦПТО ДСЗ (2008рік) є наближення освітніх послуг з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації до безробітних Млинівського та Демидівського районів, адміністративні центри яких (смт Млинів та смт Демидівка) знаходяться на відстані 26 км один від одного.

Млинівський навчально-консультаційний пункт обслуговує мешканців таких населених пунктів цього району, як Новосілки, Острожець, Ярославичі, Торговиця, Бокійма, Смордва, Хрупань, Пітушки, Довгошин, Пугачівка та Новоселівка, а також сіл Демидівського району - Княгине, Боремель, Вербень, Вовковиї, Рогізне, Рудка тощо. Крім того, на його базі можуть навчатися й безробітні Дубенського, району, наприклад, мешканці сіл Привільне, Сатиїв, Повча та ін.

Відстань від цієї навчальної бази, реконструкція якої на даний час триває, до м. Рівне становить 55 км. Знаходиться вона за адресою: смт Млинів, вул. Народна,6.

Костопільска навчальна база

Костопільське навчальне відділення ЦПТО ДСЗ знаходиться на відстані 37 км від м. Рівне. Воно було створене у 2002 році та надає освітні послуги з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації безробітним Костопільського та Березнівського районів, адміністративні центри яких (м.Костопіль, м.Березне) знаходяться на відстанні 31 км один від одного. Транспортне сполучення є регулярним та зручним, що сприяє доступності професійного навчання для населення цих районів.

Костопільське навчальне відділення обслуговує мешканців таких населених пунктів Костопільського району, як Борщівка, Головин, В.Любаша, Яполоть, Злазне, Підлужне, М.Стидин, Постійне, Держане, Золотолин, В.Мидськ, Маща, Майдан, Пісків, Звіздівка, Корчів”я та інші, а також мешканців таких населених пунктів Березнівського району, як Поляни, Яцьковичі, Бистрічі, Друхів, Ленчин, Балашівка, Михалин, Вітковичі, Соснове, Богуші, Голубне, Князівка та ін.

Адреса відділення: м. Костопіль, вул. Д. Галицького, 1а.

На базі цього відділення слухачі здобувають кваліфікацію за професіями:
• швачка;
• кравець;
• квіткарка;
• продавець (з лотка на ринку);
• продавець продовольчих товарів. 

Олександрійська навчальна база

Олександрійське навчальне відділення Рівненського ЦПТО ДСЗ створене у 2005 році на базі колишніх дитячих таборів та знаходиться на відстані 20 км від м. Рівне за адресою: с. Олександрія Рівненського району, вул. Санаторна,6. У відділенні здійснюється професійна підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації безробітних м. Рівне, Рівненського, Здолбунівського та Костопільського районів, адміністративні центри яких знаходяться на відстані 30 км від цієї навчальної бази, за такими професіями:

• токар;
• фрезерувальник;
• верстатник широкого профілю;
• електрозварник ручного зварювання;
• слюсар-ремонтник;
• слюсар з ремонту автомобілів;
• рихтувальник кузовів;
• верстатник деревообробних верстатів;
• столяр будівельний;
• робітник фермерського госпордарства;
• тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва (категорії „А”, „В”, „С”, „Е”);
• водій автотранспортних засобів (категорії „В”, „С”, „Е”, „D”);
• кравець;
• закрійник;
• вишивальниця;
• секретар керівника (організації, підприємства, установи);
• касир (на підприємстві, в установі, організації).

Відповідно до наказу директора Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості № 78 від 27.05.2009р. організовано перевезення слухачів та викладачів Олександрійського навчального відділення автобусом IVAN TATA, ВК 11-93 АР до навчальної бази у с. Олександрія Рівненського району та затверджений графік його руху. 

Графік руху
автотранспорту (автобус ІУАК ТАТА) для перевезення
слухачів та викладачів
Олександрійського навчального відділення
З м. Рівне 


8: 15 - виїзд з м. Рівного (вул. Пирогова, 8);
8:25 - залізничний вокзал (гуртівня «Вопак»); 8:28 - вул. Черняка (кафе «Чар»); 
8:31 - вул. Грушевського (ТЦ «Чайка»); 
8:35 - вул. Київська (ЗОШ №12); 
8:40 - зупинка (холм Слави);
8:42 - вул. Льонокомбінатівська (кафе «Райський сад»); 8:45 - зупинка с. Житин; 
8:50 - зупинка с. Забороль; 
8:58 - зупинка с. Олександрія; 
9:05 - Олександрійське навчальне відділення. 

Головне меню


Реєстрація

Лічильник відвідувачів

4837641
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Попередні
За місяць
Попередній
Всі
139
3481
3620
4826465
20459
47266
4837641

Ваш IP: 100.24.115.215
На сервері час : 2022-05-17 03:14:45
Счетчик joomla
return_links(3); ?>