Анонси подій

 *поточна інформація змінюється. Слідкуйте за оновленням
Із 24 лютого 2022 року військове широкомасштабне вторгнення росії спричинило особливі умови роботи.
Заклад освіти не припиняє надавати освітні послуги та запрошує до співпраці роботодавців!                                                     

Опануй професію, не залишаючи робочого місця, навчайся за дуальною формою!

 Наближаємо Перемогу! Працюємо заради Миру!

Одинадцять слухачок Рівненського центру ПТО ДСЗ за професією «Кухар» 3 розряду 15 січня здали державну кваліфікаційну атестацію і отримали документ про освіту державного зразка.

Березнівчанці Софії Мельничук завжди подобалося готувати, хоч спеціально цього ніде не вчилася. Як жартує сама слухачка, це вміння жінкам у її родині передається генетично. Тому, коли обирала професію на все життя, стала працювати кухарем. І хоч за плитою у закладах харчування вона пропрацювала 15 років, але документа про спеціальну освіту донедавна не мала.

– Останні сім років працюю в Березному у кафе «Фарт», – розповідає Софія Іванівна. – Протягом цього часу склалися хороші виробничі стосунки із роботодавцем Галиною Бойчук, тож втрачати це робоче місце не хочеться. А щоб у різного роду перевіряючих не виникало питань, треба було мати підтвердження моєї кваліфікації. У Березнівському управлінні Рівненської філії обласного центру зайнятості до моєї проблеми поставилися із розумінням і скерували до Рівненського навчального відділення. Навчання проходило за дуальною формою, а тому мені вдалося поєднати опанування нових знань, не відриваючись від роботи. Виробничу практику, звичайно, проходила на своєму робочому місці. Нині я – кухар 3 розряду із підтверджуючими документами. Так що, можна  сказати, час витрачено не марно. Задоволена, що є можливість здобути професію у такий стислий час.

– Цього разу у групі навчалися особи із практичним досвідом роботи кухаря, – говорить куратор групи Світлана Рибачок. – Проблема у них одна – відсутність документів про освіту. Тож ми постаралися їм допомогти. Протягом трьох місяців вони, відповідно до майбутнього розряду, вчилися готувати страви і вироби, які вимагають найпростішої кулінарної обробки. А ще ми ділилися з ними своїми кулінарними лайфхаками  та рецептами нових цікавих страв з м’яса, риби, овочів. 

 Слухачки відповідально поставилися до навчання та виробничої практики, яку проходили за місцем роботи тому, що підвищення професійної кваліфікації ще ніхто не відміняв. Наприклад, Оксана Ремська з Вінничини багато років працює кухарем у яслах-садку «Мальва» (смт Тиврів), Ірина Сивко – у КП «Шкільне» в Чернігові, Наталія Євтушенко – у Чернігівському ДНЗ №73, Ніна Чинталова – у Чернігівському ДНЗ «Калинонька», Марія Чабелець – у кафе смт Березного, четверо слухачок із Рівного  – у ФОП Семенюк О.В.

 Тож якщо ви працюєте кухарем, або тільки мрієте опанувати цю професію – звертайтеся у Рівненський центр ПТО ДСЗ. Тут ви у стислі терміни (не потрібно на навчання витрачати роки життя), здобудете омріяну професію. Ми чекаємо на вас!

 Наступна група слухачів за професією «Кухарі» 3 розряду (перепідготовка) стартує вже 1 лютого! Термін навчання – 3,8 місяця.

 Більше інформації про формування груп та умови навчання – на офіційному сайті   https://www.cpto.rv.ua

Контакти закладу освіти: тел. +38 063-325-64-47,
 ел.пошта cpto@cpto.rv.ua,
а також у   Telegram  Instagram  Facebook  YouTube
З питань реєстрації та направлення на професійне навчання звертайтеся до найближчого підрозділу служби зайнятості Рівненської області ,
aбо за телефоном +380442449504.

 

Головне меню


Лічильник відвідувачів

8464827
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Попередні
За місяць
Попередній
Всі
6284
7182
35382
8374741
90085
177703
8464827

Ваш IP: 216.73.216.125
На сервері час : 2025-09-11 13:58:02

Статистика сайту

  • Перегляди статей : 4748123
return_links(3); ?>