Анонси подій

 *поточна інформація змінюється. Слідкуйте за оновленням
Із 24 лютого 2022 року військове широкомасштабне вторгнення росії спричинило особливі умови роботи.
Заклад освіти не припиняє надавати освітні послуги та запрошує до співпраці роботодавців!                                                     

У Костопільському відділенні підготували продавців продовольчих товарів

     сайткостопіль-продавціIMG 8345 У Костопільському навчальному відділенні Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості відбулася державна кваліфікаційна атестація у групі № 238 «Продавець продовольчих товарів». Слухачі добре засвоїли програмний матеріал, а виробниче навчання та практика дали їм хороші практичні навички. Ольга Ковальчук, заступник голови правління по кадрах та організаційно-кооперативній роботі правління райспоживспілки, яка була присутня на державній кваліфікаційній атестації, висловила своє задоволення з приводу підготовки слухачів. За її словами, райспоживспілка готова надати продавцям робочі місця і очікує від них сумлінного ставлення до своїх обов’язків.

    сайткостопіль-продавціIMG 8343 Ольга Арсентіївна зазначила: «Правління Костопільської райспоживспілки вже давно і плідно співпрацює з Рівненським центром професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. За направленнями районного центру зайнятості щороку проводиться підготовка груп слухачів за професією «продавець продовольчих товарів». Багато випускників успішно працюють на підприємствах торгівлі та громадського харчування в системі споживчої кооперації району. Дирекція комбінату громадського харчування використовує можливість провести підготовку продавців продовольчих товарів за індивідуальною формою навчання. Ось і зараз проходить навчання продавець для магазину в село Чудви. Цьогоріч уже навчено 20 працівників для торгових підприємств споживчої кооперації. Наша співпраця дає можливість навчити та працевлаштувати молодь в торгові підприємства кооперації, зокрема в сільській місцевості. Сподіваємося, що така ефективна взаємодія підприємства і навчального закладу продовжуватиметься».

     Методист Рівненського ЦПТО ДСЗ Наталія Місюра, вручаючи свідоцтва, щиро привітала випускників, побажала успіхів у роботі і висловила впевненість, що вони будуть успішно працювати у сфері торгівлі.

 

Головне меню


Лічильник відвідувачів

8408015
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Попередні
За місяць
Попередній
Всі
1419
5698
33273
8328228
33273
177703
8408015

Ваш IP: 216.73.216.146
На сервері час : 2025-09-05 07:06:04

Статистика сайту

  • Перегляди статей : 4698837
return_links(3); ?>