Кваліфіковані кравці готові одягати усіх бажаючих

 2016050511320613 безробітних, які обрали навчання в Рівненському ЦПТО ДСЗ за професією «Кравець», здали іспити в Олександрійському навчальному відділенні.

Кравчині на осуд атестаційної комісії принесли 7 обов’язкових виробів – сукні, сарафани, блузи, сорочки, піджаки, спідниці, брюки, фартухи, постільну білизну.

Своє вміння слухачі вдосконалювали майже 8,5 місяців навчання та практичних занять.

Теоретичний курс підкріплювався роботою в швейних закладах Рівненщини: в швейних ательє та майстернях.

Цікавим, несподіваним, барвистими та свіжим був представлений «екзаменаційний» гардероб усіх слухачок. Приємно порадували сукні та блузи в національному стилі, з елементами вишивки; оригінальні фартухи для кухарів, оздоблені яскравими деталями; цікаві сарафани, сучасні блузи з модним принтом та трикотажні вироби. Кравчині проявили акуратність та творчий підхід, використовуючи власний досвід та викройки з модних журналів.

DSCF2236Заступник директора з навчально-виробничої роботи Руслана Бодренко, оцінюючи відповіді слухачок, звертала їхню увагу на важливість деталей у одязі – рівна стрічка, правильне розташування кнопок, накладка кишень, якісні петельки…Інколи гарну ідею прикро псують навіть найдрібніші неточності. Тому кожний виріб потрібно прискіпливо тестувати на якість.

Вікторія Лозицька, окрім відмінних знань, продемонструвала якісні та сучасні вироби. Свій бухгалтерський досвід Віка поки що відклала і зайнялася справою, яка приваблювала з дитинства – шиття. Яскраві літні брюки, трикотаж для чоловіка – все зроблене якісно та зі смаком. Отож, викладач Жанна Мартинюк запропонувала випускниці після річного робочого стажу пройти наступне навчання - з професії «Закрійник» та отримати вищу кваліфікацію.

Марія Ворощун практикою у ФОП Кроки О.М. Свій фартушок для господині оздобила кокетливим бантом, а блузу викроїла за «бурдівською» схемою. Прагне працювати і приносити людям лише задоволення.

з МичкоюНаталія Мичка пошила постільну білизну і ледь дочекалася іспиту, адже так мріє застелити її вдома. Кравчиня зізналася, що складно давалися замочки в задуманому карди- гані. Але наполегливість допомогла, і вона ще й оздобила його доречним ланцюжком. А багатофункціональний фартух оцінять і на кухні, і в перукарні.

Олена Чирук за освітою педагог, проте з насолодою навчалася на кравця. І тепер порадує новими речами свою родину. Направлена Кузнецовським МЦЗ кравчиня працюватиме у рідному місті.

Наталія МітрухінаНаталія Мітрухіна своєю першою спідницею особливо гордиться. Для сестри вже пошила чудову сукню, а новенькою постільною білизною прикрасить свою спальню. Пройшовши практику в квасилівській майстерні з ремонту одягу, отримала пропозицію там працювати.

Аліна Мельничук проявила дизайнерський хист і оздобила свій сарафан кнопками по боковому шву. Слухачка практикувалася в одному з рівненських ательє.

На іспит до кравців завітали представники роботодавців. Так, ПП Вознюк Світлана прагне підібрати собі 5 швачок. А Людмила Вознюк визнала, що рівень підготовки нинішніх випускників їй подобається.Вознюк ПП

Майстер виробничого навчання, куратор групи Лілія Давидюк пишається випускниками: усі проявили великий інтерес до навчання, цікавилися сучасними тенденціями, пробували себе в якості дизайнера, отримали хороші відгуки від роботодавців, сповнені творчої наснаги. А підтримка наставника завжди додає віри у власні сили.

{gallery foto/galereya/Kravtsi_Oleks_}

 

Головне меню


Лічильник відвідувачів

7938707
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Попередні
За місяць
Попередній
Всі
2363
4530
15396
7891753
131019
134353
7938707

Ваш IP: 18.218.162.180
На сервері час : 2025-05-29 13:01:36
return_links(3); ?>