Грамотний кваліфікований бухгалтер – запорука успішної діяльності будь - якого підприємства

 IMG 5091 У Сарненському навчальному відділенні РЦПТО ДСЗ13 слухачів успішно завершили вивчення курсу підвищення кваліфікації за напрямом «Комп’ютеризований бухгалтерський облік в програмі 1С:Підприємство – Бухгалтерія для України 8,2».

Навчання тривало близько місяця, і слухачі, направлені на навчання Сарненським та Рокитнівським РЦЗ, мали змогу значно покращити свої бухгалтерські навики,

отримати додаткові знання за сучасною програмою, що значно підвищує шанси на успішне працевлаштування.

Варто зауважити, що на навчання направив своїх працівників і Сарненський районний спортивно-технічний клуб Товариства сприяння обороні України. Його представники під час навчання підтвердили прагнення керівництва поглибити знання у бухгалтерській справі відповідно до сучасних вимог галузі.

IMG 5085 Загалом, група успішно засвоїла професійну програму. Слухачі зарекомендували себе як працьовиті, комунікабельні та неконфліктні , що вкрай важливо в робочих колективах. А окремих слухачів на іспиті кваліфікаційна комісія виділила особливо. Це Наталія Люлька, Віра Юхно, Галина Швець, Людмила Титечко. Слухачки показали, що навчилися логічно та творчо мислити, вміють синтезувати знання за окремими темами, давати точні формулювання визначень, категорій, правильно користуватися поняттями. Під час відповідей вони логічно і послідов­но відповідали на поставлені запитання, а отже володіють навичками і різними методами виконання практич­них завдань.

Усі випускники проявили відмінні здібності, а це означає, що вони з розумінням будуть використовувати вивчений навчаль­ний матеріал у своїй професійній діяльності.

IMG 5094 За словами завідувача Сарненського навчального відділення РЦПТО ДСЗ Івана Гаврилюка, варто відмітити і Марію Михайлюк та Альону Хлібович, як амбітних та таких, що володіють організаторськими здібностями, готові приймати самостійні рішення та нести відповідальність за них. Олені Круглик та Валентині Басистій притаманні наполегливість і рішучість, що особливо цінується в роботі, зауважує Іван Омелянович.

Логічним результатом успішного навчання буде достойне працевлаштування випускників. І більшість із них вже отримали запрошення від підприємств та приватних підприємців.

 

Головне меню


Лічильник відвідувачів

7846554
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Попередні
За місяць
Попередній
Всі
2445
3885
24964
7796562
38866
134353
7846554

Ваш IP: 18.219.103.116
На сервері час : 2025-05-09 14:20:47
return_links(3); ?>