У Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості змогли втілити свою мрію рівненські безробітні. Життя у кожного з них склалося по-різному, але спільним стало те, що в якийсь момент виникло бажання вчитися - просувати справу знайомих, родичів, або ж поділитися цікавою інформацією, хобі, певними напрацюваннями та досвідом, а ще - віднайти однодумців та оволодіти професійними навичками графічного дизайну.
Сьогодні слухачів, які впродовж 2 місяців вивчали «Основи комп’ютерної графіки та web-дизайну», оцінювали на підсумковому занятті.
Підсумкові роботи були різноманітними, їх автори ретельно виконали завдання, тому спостерігати за презентацією було відверто цікаво. Серед розроблених сайтів найяскравішими видалися роботи Валентина Парасіна, Юлії Сищук та Марини Старовойтової. Слухачі представили, зокрема, інформативний сайт про електронні цигарки, англомовний сайт із підбору персоналу та екзотичний сайт із розведення геконів.
Для деяких слухачів робота над створенням сайтів стала початком нового заняття. До прикладу, Оксана Козар та Наталія Ягущина просуватимуть вироби ручної роботи. Їхні сайти містять яскраві фотогалереї та спрямовані на пошук майстрів-однодумців і, звісно, продаж виробів. Слухачі зізналися, що необхідно доопрацьовувати окремі позиції, але тепер вони робитимуть це впевненіше і професійніше.
Сайти – портфоліо запропонували Марина Вовженяк і Владислав Пашковський. У своїх дизайн-студіях слухачі надаватимуть послуги з розробки візиток, логотипів, обкладинок та іншого.
Під час навчання майбутні дизайнери вивчали «Редактор векторної графіки Adobe Illustrator», «Редактор растрової графіки Adobe Photoshop», «Створення растрових зображень за допомогою графічних планшетів» та інші предмети. Враженнями від їх відповідей поділився викладач Віктор Римар: «Важливо, що сайти, які розробили слухачі, є реальним продуктом. Вже завтра вони працюватимуть у повному режимі. Звичайно, це лише перша спроба просування власних робіт чи послуг через інтернет, але в сучасному світі – це єдиний дієвий шлях до успіху, до того ж, без затрат на рекламу».
Наталія Гнедко, викладач: «Вважаю, що слухачі працювали зосереджено і досить ефективно. Окремі роботи особливо талановиті. Усі намагалися отримати якомога більше знань та максимально попрактикуватися». Дехто із випускників уже може успішно розробляти та втілювати власні проекти, а дехто відразу приступає до роботи в реальному бізнесі.
Випускники подякували викладачам за цінний досвід і терпіння., поділилися найближчими планами. Куратор групи Андрій Литвин у відповідь також подякував присутнім за сумлінне навчання, вручив посвідчення про професійне навчання та запропонував подальшу співпрацю.
Світ програмування – безмежний і цікавий, тому досліджувати та вивчати його можна так довго, як того кожен забажає. Це приносить не лише професійне задоволення, але й практичну користь. Приєднуйтеся!