Навчальний заклад взяв участь у Міжнародній спеціалізованій виставці

 DSCF3311Сьогодні у Рівному стартувала IV Міжнародна спеціалізована виставка «Сучасність. Енергозбереження. Технології (СЕТ-2018)», яка триватиме два дні. На базі ТОВ «Рівнетеплоенерго» свої експозиції розгорнули понад 50 фірм-виробників із Рівненської, Київської, Харківської, Миколаївської, Одеської, Чернігівської та Волинської областей, що представляють вітчизняну галузь енергоефективності. Урочисте відкриття заходу відбулося за участі перших осіб області та міста.

DSCF3256Заступник директора Рівненського обласного центру зайнятості Тетяна Новорок вбачає участь Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості у цій спеціалізованій виставці як презентацію найкоротшого шляху підготовки кваліфікованих робітників до повноцінної і ефективної роботи на підприємствах галузі. Один із найпотужніших навчальних закладів України, що більше 25 років надає освітні послуги дорослому населенню, готовий сьогодні до тісної співпраці із роботодавцями. Саме на їх вимогу, в короткі терміни, без перерви на канікули та враховуючи специфіку і потреби сучасного ринку праці, РЦПТО ДСЗ кує якісні робітничі кадри.

DSCF3309Викладачі та майстри виробничого навчання РЦПТО ДСЗ представили на заході професії коваля ручного кування, верстатника деревообробних верстатів, столяра будівельного, токаря, слюсаря з ремонту автомобілів, робітника фермерського господарства, оператора котельні, фрезерувальника, електрозварника ручного зварювання, водіїв автотраспортних засобів, трактористів та професії ІТ-галузі. Відвідувачі могли спостерігати за роботою 3D принтера, сісти за кермо симулятора водіння, ознайомитися із сучасним обладнанням та інструментами. Унікальне наметове містечко прикрасили колоритні виставки кваліфікаційних робіт майбутніх кравців, вишивальників, ковалів, виробників художніх виробів з лози.

DSCF3253Приємно, що співпрацею із Рівненським обласним центром зайнятості з питань підготовки робітничих кадрів зацікавилися як учасники виставки, так і представники обласних територіальних громад,  керівники міста і  області.

 

DSCF3331

 Активна позиція, командна робота та професійний запал представників РЦПТО ДСЗ, зокрема, Олександрійського, Гощанського навчальних відділень та навчального відділення м. Рівного, дозволили гідно представити навчальний заклад на масштабному форумі та налагодити нові перспективні комунікації. Виставка триває. Приєднуйтеся до цікавих зустрічей та обирайте конструктивні рішення!

Більше фото на офіційній сторінці у Фб.

 

DSCF3291

DSCF3329

DSCF3325

DSCF3259

 

 

 

Головне меню


Лічильник відвідувачів

7862811
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Попередні
За місяць
Попередній
Всі
745
5495
6240
7821589
55123
134353
7862811

Ваш IP: 18.191.165.252
На сервері час : 2025-05-13 02:39:11
return_links(3); ?>