Сучасний перукар володіє не лише інструментом, але й відмінними комунікаційними якостями

перУ Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості слухачі та їх наставники мають унікальну нагоду вдосконалювати професійні навички, переймати кращий досвід у талановитих визнаних майстрів та насолоджуватися процесом творчості і пізнання.

Викладач за професією «Перукар (перукар-модельєр)» Анна Зотік поділилася враженнями від однієї з таких зустрічей: «Харизматичний екстравагантний професіонал з відмінним почуттям гумору! Колористика та техніки стрижки, сучасний підхід до різноманітних питань професійної справи, етика спілкування з клієнтом та багато інших тем відкривали для себе на семінарі від Олега Данильченка».


«Динамічність, харизма, високий професіоналізм, доброзичливість і безмежна закоханість у професію - ось якості, якими має бути наділений справжній перукар!» - ділиться враженнями майстер виробничого навчання Оксана Підлісна.

Олег Данильченко

Головне меню


Лічильник відвідувачів

9658076
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Попередні
За місяць
Попередній
Всі
2346
7866
2346
9605211
146668
213233
9658076

Ваш IP: 216.73.216.11
На сервері час : 2026-02-23 07:53:30
return_links(3); ?>