У рамках реалізації підписаного Меморандуму про співпрацю у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості представники роботодавця - Компанії «SoftServe» відвідали заняття слухачів, які завершують 3-місячне навчання за напрямом «Розробка web – додатків засобами Java».
Громадська організація «Рівне. ІТ Кластер» ініціює комунікації із майбутніми потенційними партнерами і колегами через практичні семінари, екскурсії та професійні майстер-класи від роботодавців галузі. Так, рекрутери компанії «SoftServe» Надія Дворак та Юлія Кулієва у властивій ІТ-шникам вільній інтерактивній формі розповіли про особливості складання резюме та підготовку і проходження інтерв’ю.
На початку майстер-класу гості ознайомили слухачів із історією становлення своєї компанії. Із 26 років, які «SoftServe» перебуває на світовому ринку, 3 роки вона успішно працює у Рівному. Кількість працюючих тут сьогодні складає близько 300 осіб. Приємно, що до колективу приєдналися і слухачі Рівненського центру ПТО ДСЗ. Кращі претенденти за результатами співбесіди стали учасниками ІТ – Академії компанії.
Заняття безробітних на базі навчального закладу відбуваються із викладачем рівненського вишу Тетяною Шроль та консультантом «SoftServe» Михайлом Омельчуком. Тренер ІТ- Академії, локальний менеджер компанії поділився думками щодо шансів працевлаштування: «Кожна людина вже є потенційним кандидатом у співробітники. Питання – у якості знань. Навчання групи в Рівненському центрі ПТО повністю відповідає вимогам роботодавця. Головне – надати базу, аби люди могли самостійно рухатися і визначатися». За його словами, згідно статистики Міносвіти, ІТ – спеціалістів сьогодні випускається набагато менше, аніж потребує ринок, і потреба у кваліфікованих кадрах залишається гострою.
Група зацікавлено прослухала курс від рекрутерів, активне обговорення питань працевлаштування перейшло у конструктивний діалог, де почули кожного і надали кваліфіковану консультацію усім, хто зацікавився співпрацею із компанією та й загалом – перспективою роботи.
На зустрічі були присутні методист Ольга Дроб’язко та викладач Тетяна Галушко. У освітян склалися чудові враження від майстер-класу.
Ольга Дроб’язко: «Невимушена, відкрита та вільна розмова і поведінка однозначно спонукають до особливого формату роботи у колективі! Тут присутня увага до кожного, значимість кожного, щирість і чесність. У якийсь момент я навіть пошкодувала, що обрала не ту професію! Цінні поради від представників роботодавця дозволять нам – освітянам переглянути робочі плани навчання за даним напрямом, аби врахувати особливі вимоги і побажання роботодавців до кандидатів на вакансії»
Тетяна Галушук: «Цікавим та значимим було те, що писати резюме потрібно іноземною мовою, велика увага приділяється Soft skills. Якщо раніше роботодавець зважав на суттєві перерви у трудовій діяльності та записи у трудовій, то тут цьому не надають особливого значення. Головне – кваліфікація та готовність працювати».