#день_вишиванки_рцпто
Сьогоднішнє свято – День вишиванки у Рівненському центрі ПТО ДСЗ відчувається у всіх куточках. У Рівному на Пирогова,8 день розпочався із цікавої інформації. Нею поділилася слухачка, майбутня кваліфікована кравчиня Аліна Стаценко із Рівного (на світлинах справа). За її розповіддю, один вчений дослідив: українські жінки на генному рівні старші від чоловіків на декілька тисячоліть! Отож, саме українка дбає про рід на багато років наперед, закладає унікальний код нації, плекає та передає його кожній наступній послідовниці – доньці. А вишиті сорочки та рушники і є тими оберегами, які слугують незмінним атрибутом українських родин, світлим, чистим живильним ковтком, який розливається від серця до серця. Сьогодні наша кравчиня одягла вишиванку, яку виготовила власноруч. «Моя вишиванка – у три яруси. Зелений колір візерунків означає Дерево життя. Я зрозуміла, що є особлива таїна, яка передається саме доньці. Сьогодні мої вишиванки одягнула уся наша родина – діти та мама. Це об’єднує та додає великого оптимізму. А ще це надзвичайно гарно!»
Рівнянка Катерина Цимбалюк (на світлинах зліва) працює над неймовірною сукнею: червоний льон, вишитий бежево-золотавим шовком випромінює особливу енергію та заворожує. Слухачка поділилася, що на виріб пішло 2,5 м тканини, а візерунок обирала разом із майстринею виробничого навчання Оксаною Мирончук.
Її одногрупниця із Здолбунова Оксана Кукліновська віддає перевагу ніжним тонам та весняному романтичному стилю.
Бухгалтерка, яка підвищує кваліфікацію в РЦПТО ДСЗ, Лариса Сухаркова із великим задоволенням демонструє вишиванку, яку їй виготовила рідна тітка. Ніжна та елегантна вишиванка додає легкості та святковості.
Вінничанка Наталія Маценко у Рівному не лише навчається за напрямом «Основи роботи з програмою комп’ютерної графіки ArchiCAD, AutoCAD», але й у День вишиванки долучилася до унікальної традиції та популяризує дивовижну роботу – барвисту, насичену подільську вишиванку, оздоблену гладдю.
Її одногрупниця, рівнянка Наталія Немоловська демонструє білу вишиванку із елеґатним чорним візерунком.
Майбутні кваліфіковані робітники зеленого будівництва, що здобувають професію в Олександрійському навчальному відділенні, уміють моделювати не лише ландшафт, але й власний настрій, атмосферу в колективі. Яскраві вишиванки органічно перегукуються із багатою палітрою тамтешньої природи!
Сарненські слухачки – майбутні кваліфіковані продавчині продовольчих товарів разом із улюбленою викладачкою Тамарою Якубович долають не лише професійну науку, але й возвеличують українську вишиванку, додаючи настрою та світла!
Майбутня кваліфікована перукарка із м. Дубно Мар’яна Карпюк (на світлинах справа, із майстринею виробничого навчання Вікторією Рибальченко)навчається у Млинівському навчальному відділенні. Свою ошатну вишиванку зберігає та шанує ще із шкільних років, адже тоді вишила її сама.
Ірина Мальчевська (справа) та Олена Рачук із Здолбунівщини навчаються на базі навчально-виробничого комплексу за професією «Перукар (перукар-модельєр)» та «Візажист». Шанують українські традиції та почуваються особливо святково у чудових вишиванках!
Щиро дякуємо усім слухачам, що підтримали улюблену традицію, поділилися дивовижною енергетикою та прикрасили ще один день в українській Історії.