Адміністратор – обличчя закладу

 

Так вважають випускники Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, які44 навчалися за професією «Адміністратор». Понад 5 місяців слухачі з Рівного, Рівненської області та Краматорська опановували цю робітничу професію.

Професія адміністратора є поширеною і затребуваною в наші дні. Без адміністратора не обійтися в готельній сфері, туристичних комплексах, салонах краси, магазинах, приватних освітніх і медичних закладах та розважальних і спортивних центрах.

 

Робота адміністратора пов'язана з постійним спілкуванням з людьми. Тому головним критерієм професійного успіху представників цієї професії є комунікабельність і організованість. А ще навички ділового спілкування, уважність і оперативність.

Практичні професійні навички наші слухачі відпрацьовували у навчальному відділенні. Тут облаштоване робоче місце адміністратора. Це сучасне місце рецепціоніста з програмним комплексом ULTRA-Готель, яке призначене для ведення внутрішнього обліку і прискорення процесу обслуговування клієнтів, у навчальному ресторані та готелі. А практику проходили у закладах ресторанного обслуговування та готелях.

Суміна Тетяна, направлена Краматорським МЦЗ Донецької області, проходила практику у готелі «Оптіма Рівне». Цей сучасний міський готель рівня «3 зірки» бренду Optima Hotel справив на неї незабутні враження, як і наше місто. Додому Тетяна повертається з метою працювати саме у цій готельній мережі та з надією ще не один раз відвідати Рівне.

Результати державної кваліфікаційної атестації, яка відбулася нещодавно, підтвердили високий рівень здобутих знань наших слухачів і їх цілковиту готовність до роботи за професією адміністратор.

 

Головне меню


Реєстрація

Лічильник відвідувачів

4665396
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Попередні
За місяць
Попередній
Всі
1307
1530
4500
4649658
38526
48720
4665396

Ваш IP: 75.101.211.110
На сервері час : 2022-01-26 19:41:07
Счетчик joomla
return_links(3); ?>