РОБОТОДАВЦІ ЧЕКАЮТЬ НА КВАЛІФІКОВАНИХ ЕЛЕКТРОЗВАРНИКІВ

 

Розвиток зварювального виробництва, впровадження прогресивних технологій зварювання підвищують viber 2021 10 21 11 56 25 599 вимоги до рівня підготовки робітничих кадрів.

Центр сучасних зварювальних технологій на базі Олександрійського навчального відділення Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості дозволяє підготувати для роботодавця зварника відповідно до сучасних вимог. 

Нещодавно на базі Центру успішно завершила навчання група електрозварників ручного зварювання з числа зареєстрованих безробітних м. Рівне та Рівненської області.

 

Продемонструвавши екзаменаційній комісії міцні теоретичні знання та практичні навички з професії, які   01 здобували впродовж 7,5 міс., усі 9 слухачів здобули кваліфікацію електрозварника ручного зварювання 3 розряду. 

Тепер на них чекають на різних підприємствах Рівненщини: ТзОВ Рівне Буд Проект, КП «Сарнитеплосервіс», ДП «Клеванське лісове господарство», ТзОВ Міжнарордний завод бетонного устаткування м. Рівне, ТзОВ Вирівський щебенний завод с.Вири, ПрАТ Івано-Долинський спрецкар’єр с. Базальтове Рівненського району. 

Саме на цих підприємствах проходило закріплення набутих теоретичних знань та вмінь слухачів, формування та відпрацювання необхідних практичних навичок. 

Під час навчання слухачів велика увага приділялась вивченню правильного вибору потрібного режиму зварювання, виконанню зварювання різними способами і у різних просторових положеннях, зварюванню деталей різних конфігурацій і розмірів, контролю режимів зварювання. Крім того, слухачі опанували необхідні знання з матеріалознавства, електротехніки, технічного креслення та охорони праці.   02

Про затребуваність та престижність професії електрозварника ручного зварювання говорить те, що зварювання є одним із основних технологічних процесів виготовлення та ремонту виробів у різних галузях промисловості, будівництва, транспорту. Сьогодні зварювання дозволило створити принципово нові конструкції машин, запровадити корінні зміни в технологію виробництва. Середня заробітна плата зварювальника складає 17 500 грн.

Попереду у наших випускників високооплачувана робота за постійно затребуваною на ринку праці престижною професією, можливість досягти висот професійної майстерності через подальше підвищення кваліфікації та професійне самовдосконалення.  02

Бажаємо щасливої долі та професійної самореалізації нашим випускникам та ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ ЗА ПРОФЕСІЄЮ ЕЛЕКТРОЗВАРНИК РУЧНОГО ЗВАРЮВАННЯ усіх, незалежно від віку і статі, кого цікавить ця дуже цікава, сучасна і престижна професія, яка дає можливість впевнено дивитися у завтрашній день, адже лише на даний час у Рівненській обласній службі зайнятості налічується 25 вакансій для зварників.

 

 

Головне меню


Реєстрація

Лічильник відвідувачів

4665244
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Попередні
За місяць
Попередній
Всі
1155
1530
4348
4649658
38374
48720
4665244

Ваш IP: 75.101.211.110
На сервері час : 2022-01-26 18:58:16
Счетчик joomla
return_links(3); ?>