На замовлення роботодавців навчаємо на короткотермінових курсах майбутніх працівників

cegelny zavod w001Рівненський центр ПТО ДСЗ завжди оперативно реагує на потреби ринку. В надскладних умовах війни освітяни долучаються до співпраці служби зайнятості із роботодавцями. 

Співпраця Острозької міськрайонної філії Рівненського обласного центру зайнятості із ТОВ «Універсал-агробуд» триває вже багато років. Фахівці служби пропонуються підприємству нові форми та методи співпраці, результатом якої є досягнення спільної мети – зайнятості населення та підбору персоналу, який відповідає вимогам роботодавця.

ТОВ «Універсал-агробуд» є ринкоутворюючим підприємством, що розташоване на території Острозької міської територіальної громади, займається виготовленням якісної цегли, яку знають не лише на Рівненщині, а й далеко за її межами.

Слід зазначити, що не зважаючи на воєнний стан в країні, підприємство працюватиме задля розвитку вітчизняної економіки. Керівництвом було прийнято рішення якомога більше зберегти висококваліфікованих кадрів. Серед безробітних є чимало бажаючих, які б хотіли працювати на цьому підприємстві.

Нещодавно майбутні працівники за сприяння Острозької міськрайонної філії РОЦЗ безкоштовно на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти ДСЗ пройшли короткотермінове професійне навчання на замовлення працедавця за курсом «Виконання технологічних процесів в цегельному виробництві». З початком сезону виробництва продукції понад 30 осіб з числа зареєстрованих безробітних вийдуть на ринок праці та офіційно будуть прийняті у ТОВ «Універсал-агробуд».

За матеріалами Рівненського обласного ЦЗ

 

Головне меню


Реєстрація

Лічильник відвідувачів

4896233
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Попередні
За місяць
Попередній
Всі
686
1610
10464
4872473
39456
39595
4896233

Ваш IP: 3.215.79.204
На сервері час : 2022-06-26 19:23:40
Счетчик joomla
return_links(3); ?>