Запрошуємо здобути сучасну професію «Електрозварник ручного зварювання»!(ВІДЕО)

Наближаємо Перемогу! Працюємо заради Миру! 

зварФормуємо нову групу слухачів.

Плановий початок навчання – 7 червня.

Тривалість навчання - 7,4 місяця.

Центр сучасних зварювальних технологій – особлива гордість Рівненського центру ПТО ДСЗ, адже тут зосереджено сучасну базу з підготовки високопрофесійних електрозварників ручного зварювання. В умовах війни, наближаючи священну Перемогу над російськими окупантами, країна неодмінно потребує професійної роботи з відновлення і відбудови зруйнованої інфраструктури.

Слухачі проходять повний цикл навчання із досвідченими педагогами, відпрацьовуючи професійні навички у спеціалізованих кабінетах і майстернях.

Під час занять велика увага приділяється вивченню правильного вибору потрібного режиму зварювання, виконанню зварювання різними способами і у різних просторових положеннях, зварюванню деталей різних конфігурацій і розмірів, контролю режимів зварювання. Крім того, слухачі опановують необхідні знання з матеріалознавства, електротехніки, технічного креслення та охорони праці.

Партнери закладу освіти – роботодавці, які використовують у роботі підприємств металообробку, надають виробничі майданчики практикантам, покладаючись на відповідальну роботу початківців, придивляючись до потенційних колег.

4 навчальних приміщення, інструментальна кімната, побутові приміщення – ось територія становлення кваліфікованих електрозварників. До послуг слухачів - сучасні зварювальні тренажери, обладнання для електродугового зварювання, професійні зварювальні напівавтомати, апарати жаргонно-дугового зварювання, повітряно-плазмової різки, машинного контактного зварювання, пост газозварювальних робіт.

Навчання слухачів організовуємо як за груповою, так і за індивідуальною формами - під конкретне замовлення роботодавців, а також - за дуальною формою з використанням виробничих приміщень роботодавців, що значно скорочує терміни підготовки зварників.

Наші контакти:

68 37 95 (м. Рівне)

27 30 41 (40)

cpto@cpto.rv.ua

 

Головне меню


Реєстрація

Лічильник відвідувачів

4896344
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Попередні
За місяць
Попередній
Всі
797
1610
10575
4872473
39567
39595
4896344

Ваш IP: 3.215.79.204
На сервері час : 2022-06-26 20:55:05
Счетчик joomla
return_links(3); ?>