Роботодавці Костопільщини покладаються на рівненський заклад освіти служби зайнятості

Наближаємо Перемогу! Працюємо заради Миру!

IMG 4897На Костопільщині швейні підприємства незмінно співпрацюють з Рівненським центром ПТО ДСЗ. Зокрема, випускників-кравців Костопільського навчального відділення охоче працевлаштовують тамтешні роботодавці.

Дмитро Гладиш – місцевий роботодавець, працює у швейній галузі, схвально відгукується про підготовку кравчинь. Підприємець охоче надає слухачам власні виробничі майданчики для проходження практики. А згодом запрошує їх на роботу, у цехи з пошиття верхнього одягу, суконь, блуз, спецзамовлень для потреб ЗСУ. Виробничі потужності підприємця налічують до 50 робочих місць та постійно зростають. У планах – розширення та зосередження виробництва і у Рівному. Головними замовниками готової продукції є іноземні компанії, отож, пан Гладиш зацікавлений у кваліфікованих робітниках.

#кравець_рівне_цпто #навчання_безробітних_рівне_цпто #співпраця_роботодавці_рівне_цпто #робітничі_кадри_рівне_цпто

«Швейна галузь Костопільщини розвивається і потребує сучасних кадрів.

Нові тенденції у сфері виготовлення виробів, нові технології, робота із сучасним комп’ютеризованим обладнанням вимагають професійної підготовки та вмотивованих кадрів. І тут навчання дуже важливе», - зауважує голова державної кваліфікаційної комісії, роботодавиця, ФОП Валентина Рижук. Традиційно вона оцінює кваліфікаційні роботи слухачок під час іспитів. Ось і цього разу, із задоволенням відзначила високу професійність початківців, вчорашніх безробітних, скерованих на навчання Костопільською районною філією Рівненського обласного ЦЗ.

IMG E4746

«Ми завжди дослухаємося до побажань і потреб роботодавців. Саме у тісних робочих обговореннях і формуються навчальні плани і програми з підготовки кадрів. Заклад освіти завжди орієнтується на сучасний формат взаємодії із представниками ринку праці. Залучаємо кращих фахівців галузі до співпраці в освітньому процесі. Як результат – затребувані, максимально адаптовані до сучасних умов роботи кваліфіковані випускники. Хочу подякувати за ефективну співпрацю нашим партнерам – підприємцям Гладишу Д.А. та Геворгяну С.Л. Разом ми перемагаємо на внутрішніх фронтах, долаючи безробіття, зміцнюючи економіку», - коментує заступниця директора РЦПТО Руслана Бодренко.

IMG 4871

Заклад освіти навчає доросле населення, і здобувати нові професії приходять люди із різною підготовкою і життєвим досвідом. Педагоги спрямовують та допомагають опанувати необхідні знання. Навчання кравців триває 9,2 місяця. Чимало випускниць пішли на самозайнятість.

«За 5 років роботи я познайомилася із 50-ма кравчинями! Ми стали однією сім’єю. Це важливо, адже тривалий період навчання передбачає тісне спілкування. Сьогодні у кожної родини непроста ситуація. До нас приходять слухачки, рідні яких воюють. А у команді ми сильніші», - розповідає завідувачка навчального відділення Наталія Харченко.

За результатами державної кваліфікаційної атестації кравчині отримали свідоцтва державного зразка. Усі дорожать своєю новою професією, оберігають власне швейне обладнання, аби те не було пошкоджене ворожими атаками. Цінують і наближають мир своєю працею.

Більше світлин - на головній сторінці у Фейсбук

Більше інформації про формування груп слухачів та умови навчання – на офіційному сайті cpto.rv.ua

Контакти закладу освіти: 0362 68 37 95, ел.пошта cpto@cpto.rv.ua , а також у Telegram Instagram Facebook YouTube

З питань реєстрації та направлення на професійне навчання звертайтеся до найближчого підрозділу служби зайнятості Рівненської області, в Telegram https://t.me/PidtrimkaDcz16Rivne або за телефоном +38096-539-53-59.

Головне меню


Реєстрація

Лічильник відвідувачів

5156992
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Попередні
За місяць
Попередній
Всі
1314
1257
2571
5138023
71110
49693
5156992

Ваш IP: 34.239.154.240
На сервері час : 2022-11-29 09:24:46
Счетчик joomla
return_links(3); ?>