Наближаємо Перемогу! Працюємо заради Миру!
За дуальною формою навчання на базі ТзОВ «Котон Стиль» у Рівному пройшли 3-місячну підготовку швачки. Підприємство, що виготовляє спецодяг, дбає про сучасні кваліфіковані кадри та співпрацює із службою зайнятості. На замовлення роботодавця навчалися безробітні, скеровані Рівненською філією Рівненського обласного центру зайнятості. Група пройшла курс «Технологія обробки спеціального одягу» та показала відмінні результати з пошиття курток, штанів, жилетів, чохлів, військової амуніції, рушників та ін. Слухачі Рівненського центру ПТО ДСЗ безпосередньо на виробництві навчилися виконувати заготовки кишень, комірів, поясів тощо. Дуальна форма навчання – оптимальний формат підготовки кваліфікованих робітників, адже слухачі увесь виробничий процес опановують безпосередньо у своєму майбутньому колективі та на своїх майбутніх робочих місцях.
#дуальне_навчання_рівне_цпто #швачка_дуальне_рівне_цпто #співпраця_рівне_цпто #навчаємо_безробітних_рівне_цпто #підвищуємо_кваліфікації_рівне_цпто
Бажаєте поповнити свої підприємства новими сучасними кадрами, прагнете підвищення кваліфікації та нових професійних знань? Рівненський центр ПТО ДСЗ завжди готовий до співпраці!
Більше інформації про формування груп слухачів та умови навчання – на офіційному сайті cpto.rv.ua
Контакти закладу освіти: 0362 68 37 95, ел.пошта cpto@cpto.rv.ua , а також у Telegram Instagram Facebook YouTube
З питань реєстрації та направлення на професійне навчання звертайтеся до найближчого підрозділу служби зайнятості Рівненської області ,
в Telegram https://t.me/PidtrimkaDcz16Rivne
або за телефонами +38067363 88 27, +38096 539 53 59.