Адміністратор – обличчя закладу

Наближаємо Перемогу! Працюємо заради Миру!

pic2978 1Так вважає випускниця  Рівненського центру професійно-техніної освіти державної служби зайнятості Ірина Пасічник. У 2019 році вона прийняла рішення опановувати  саме цією  професією, адже всім відомо, що  без адміністратора не обійтися ні в якій сфері: в готельному господарстві, ні в туристичних комплексах,  ні в салонах краси. Адміністратори успішно працюють в магазинах, приватних освітніх центрах, медичних клініках, в розважальних і спортивних центрах. Навчання тривало  понад 5 місяців. 

Під час   виробничої практики Ірина зрозуміла, що  у виборі нової  професії  вона не помилилася. Адже останнім часом готельний бізнес не просто процвітає, але і стає найбільш престижним видом діяльності, як у нашій країні, так і у всьому світі. Зайняти потрібну посаду, не маючи відповідної освіти,  неможливо. Існує  думка що робота адміністратором – відмінний початок успішної професійної кар’єри. В якомусь сенсі, так і є.

Сьогодні Ірина – успішний менеджер, керуюча комплексом відпочинку «Партизан», який  є одним з найкращих на Рівненщині.

pic2978 2«Крім заробітної плати, робота тішить мене в плані емоцій і нових знань. Ми  створююємо доброзичливу атмосферу і робимо все, щоб клієнту було зручно і комфортно.  Від мого професіоналізму залежить, чи захоче гість зупинитися у нас  знову. Дуже багато людей, цікавих і різних, завжди є чому повчитися» - зазначила Ірина.

          У кожній професії є свої особливості, професійні вимоги, які потрібно знати, перш ніж складати про неї якесь враження.   Робота адміністратора пов'язана з постійним спілкуванням з людьми. Ірина вважає, що головним критерієм   професійного успіху адміністратора  є високий рівень розвитку комунікабельності і організованості, уважності і оперативності, знання діловодства. Набути цих важливих для професії знань та навичок їй допомогли  у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Обирайте професію у сфері готельно-ресторанного бізнесу, навчайтеся у нас та реалізовуйте свої кращі якості у роботі! Запрошуємо до співпраці роботодавців!

Наступна група стартує у червні. Приєднуйтеся!

Більше інформації про формування груп та умови навчання – на офіційному сайті cpto.rv.ua

Контакти закладу освіти: 0362 68 37 95, ел.пошта cpto@cpto.rv.ua, а також у Telegram Instagram Facebook YouTube

З питань реєстрації та направлення на професійне навчання звертайтеся до найближчого підрозділу служби зайнятості Рівненської області, в Telegram https://t.me/PidtrimkaDcz16Rivne або за телефоном +38096-539-53-59.

 

Головне меню


Лічильник відвідувачів

6057413
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Попередні
За місяць
Попередній
Всі
2704
4506
9487
6028415
134490
130363
6057413

Ваш IP: 18.207.160.97
На сервері час : 2023-11-29 14:49:07
Счетчик joomla
return_links(3); ?>