Засвоїли мистецтво вдало продавати товар

Наближаємо Перемогу! Працюємо заради Миру!

stroitelnaya smeta 28 вересня на базі Рівненського ПТО ДСЗ відбулася державна кваліфікаційна атестація слухачів за професією «Продавець продовольчих товарів», 3 розряд за дуальною формою навчання.

Виробниче навчання і практику наші слухачки пройшли за місцем роботи – Людмила Суходольська у «Міні-маркеті», а Юлія Хлебюк та Наталія Гуцал у магазині «Пивко». За час навчання майбутні продавчині максимально адаптувалися до умов роботи у своїх торгових точках і продемонстрували чудові комунікаційні якості у роботі з покупцями. Слухачки добре опанували освітню програму та оволоділи такими основними виробничими операціями продавця непродовольчих товарів як приймання товару, підготовка його до продажу, викладення товару на вітрину, допомога покупцю у виборі товару, демонстрація та пакування товару, підрахунок вартості відпущеного товару, а також навчилися працювати на реєстраторах розрахункових операцій.

 Наші слухачки ефективно засвоїли такі предмети як товарознавство непродовольчих товарів, основи бухгалтерського обліку, організацію та технологію торговельних процесів, – розповідає викладач Валентина Миколаївна Зубік. – Вони навчилися порядку розрахунку із споживачами, в тому числі за кредитними картками, правил експлуатації відповідних видів торгово-технологічного обладнання, ЕККА. Їхні майбутні роботодавці задоволені рівнем підготовки нових працівниць і мають на меті влаштувати їх на роботу вже із свідоцтвами державного зразка. Адже раніше була укладена тристороння угода між роботодавцями, Рівненським центром ПТО ДСЗ та цими безробітними про їх наступне працевлаштування.

Тож якщо ви маєте комерційну жилку, вмієте миттєво рахувати гроші, вас цікавить сфера торгівлі і ви хочете у цьому полі діяльності  почуватися, як риба у воді, то необхідними знання і навички ви можете оволодіти у Рівненському центрі ПТО ДСЗ.

 Більше інформації про формування груп та умови навчання – на офіційному сайті   https://www.cpto.rv.ua

Контакти закладу освіти: 0362 68 37 95, ел.пошта cpto@cpto.rv.ua,
а також у   Telegram  Instagram  Facebook  YouTube

З питань реєстрації та направлення на професійне навчання звертайтеся до найближчого підрозділу служби зайнятості Рівненської області ,

aбо за телефоном +38096 539 53 59.

Головне меню


Лічильник відвідувачів

6300222
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Попередні
За місяць
Попередній
Всі
173
2631
5800
6276976
58432
88434
6300222

Ваш IP: 35.175.201.191
На сервері час : 2024-02-22 02:54:16
Счетчик joomla
return_links(3); ?>