Наближаємо Перемогу! Працюємо заради Миру!
Мабуть, немає серед нас такої людини, котра б з байдужим серцем пройшла повз виріб із вишуканою вишивкою: будь то сорочка, плаття чи пальто, серветка чи скатертина. Вишивка вбирає очі, дарує хороший настрій і одночасно є сакральним оберегом. Вона у нас у крові, бо українці і вишиванки – це щось нероздільне і вічне, як інь і янь.
До речі, 10 листопада в календарі відмічене як Міжнародний день вишивальниць. Саме в цей день вшановують пам’ять святої Параскеви Іконійської, яка вважається покровителькою праці вишивальниць.
Рівненський центр ПТО ДСЗ запрошує слухачів на навчання за професією «Вишивальник» 2 (1-2) розряду. Термін навчання – 5 місяців. Протягом двох місяців досвідчені викладачі та майстри виробничого навчання будуть вчити вас основ техніки української ручної вишивки, матеріалознавству, роботі на побутовій комп’ютерній вишивальній машині та багатоголковій. Ви навчитеся працювати з вишивальними комп’ютерними програмами і повністю оволодієте мистецтвом дизайну вишитих виробів. Секрети своєї майстерності вам відкриє майстриня народної творчості.
Після опанування теоретичних знань наші слухачі за бажанням проходитимуть виробничу практику у Рівненському центрі ПТО ДСЗ або на підприємстві.
Навчання слухачів за професією «Вишивальник» стартує 28 листопада. Запрошуємо на навчання у Рівненський центр ПТО ДСЗ! Сучасна українська вишивка переживає розквіт. Одяг з національними орнаментами перестав сприйматися як елемент фольклорного костюму для сценічного виступу, а став одягом, який засвідчує національну ідентичність та патріотизм. Оволодівайте творчою професією, станьте затребуваним фахівцем на ринку праці!
Більше інформації про формування груп та умови навчання – на офіційному сайті https://www.cpto.rv.ua
Контакти закладу освіти: 0362-68-37-95, ел.пошта cpto@cpto.rv.ua,
а також у Telegram Instagram Facebook YouTube
З питань реєстрації та направлення на професійне навчання звертайтеся до найближчого підрозділу служби зайнятості Рівненської області ,
aбо за телефоном +38096-539-53-59.