Наближаємо Перемогу! Працюємо заради Миру!
Понад два місяці слухачка Рівненського центру ПТО ДСЗ Ольга Паламарчук за дистанційною технологією опановувала професію «Бармен» 4 розряду. Навчання відбувалося за дуальною формою навчання.
Дуальна форма здобуття професійної освіти – це прогресивний спосіб навчання, за яким теоретичний матеріал вивчається в освітньому закладі з педагогом, а практичне навчання проходить на виробництві. Ольга Паламарчук відпрацьовувала засвоєні теоретичні знання під час виробничого навчання та виробничої практики за місцем своєї майбутньої роботи – у кав’ярні «Mafik» (ФОП Тішкун В.Р.), що у Здолбунові.
- Праця бармена повинна бути спокійною, продуманою, акуратною і артистичною , -розповідає куратор слухачки Анастасія Іванівна Чабала. – Він повинен вміти приділити максимум уваги відвідувачам. Ще задовго до того, як відвідувачі прийдуть до бару, бармен повинен підготуватись до їх зустрічі, а саме: підготувати своє робоче місце таким чином, щоб інвентар, посуд і продукти були розміщені на визначених місцях за барною стійкою під рукою. Він має знати асортимент слабоалкогольних та алкогольних напоїв, які користуються попитом, рецептуру і засоби приготування коктейлів.
Більше інформації про формування груп та умови навчання – на офіційному сайті https://www.cpto.rv.ua
Контакти закладу освіти: 0362-68-37-95, ел.пошта cpto@cpto.rv.ua,
а також у Telegram Instagram Facebook YouTube
З питань реєстрації та направлення на професійне навчання звертайтеся до найближчого підрозділу служби зайнятості Рівненської області ,
aбо за телефоном +38096-539-53-59.