Наближаємо Перемогу! Працюємо заради Миру!
Професія електрозварника ручного зварювання дуже затребувана на ринку праці і, за прогнозами, попит на неї навряд чи буде падати. Зварники потрібні на будь-якому виробництві, де потрібно зварювати металоконструкції – на будівельних майданчиках, у сільському і комунальному господарствах, у сфері промисловості і приватному господарстві тощо.
Тож днями на базі Олександрійського навчального відділення Рівненського центру ПТО ДСЗ завершили професійне навчання 15 слухачів за професією «Електрозварник ручного зварювання» 2,3 розряду.
– Наше відділення вкотре випустило групу кваліфікованих робітників, котрі вміють виконувати ручне електродугове, плазмове та газове зварювання, різання деталей, металевих конструкцій зі сталі та чавуну, наплавляти складні деталі та вузли, – розповідає куратор групи Василь Іванович Ільчук. – Ми дали їм знання з електротехніки, технології плавлення металів, властивостей газів, що застосовуються для анти окислення, навчили читати та розуміти технічні креслення і схеми та інші технічні документи, що є важливо для виконання точної та якісної роботи. Під час виробничої практики наші слухачі продемонстрували високий рівень засвоєних теоретичних і практичних знань, тож роботодавці їх вже «розібрали».
Наприклад, слухач Юрій Легкий і Владислав Бородавка проходили виробничу практику у КП «Рівнеелектроавтотранс» і там залишаться працювати, Олександр Наконечний – у КНП «Гощанська багатопрофільна лікарня» ГСР і йому запропонували роботу у КНП «Гощанський центр первинної медико-санітрної допомоги», Андрій Голубенко – у ТзОВ «Любомирське вапняно-силікатне підприємство».
– Чому я обрав професію електрозварника ручного зварювання? По-перше, мені подобається бути затребуваним фахівцем, а по-друге, заробітна плата – одна з найвищих у регіоні – від 20 тис. грн. й без роботи точно ніколи не сидітимеш, – говорить слухач Олександр Наконечний. – Тож вважаю, що час, протягом якого вчився цієї професії, витрачено з користю.
Наступна група слухачів за професією «Електрозварник ручного зварювання» 2 розряду розпочне навчання 21 листопада. Протягом 5,1 місяця ви опануєте професію і станете затребуваним висококваліфікованим робітником!
Більше інформації про формування груп та умови навчання – на офіційному сайті https://www.cpto.rv.ua
Контакти закладу освіти: 0362-68-37-95, ел.пошта cpto@cpto.rv.ua,
а також у Telegram Instagram Facebook YouTube
З питань реєстрації та направлення на професійне навчання звертайтеся до найближчого підрозділу служби зайнятості Рівненської області ,
aбо за телефоном +38096-539-53-59.