Колектив Рівненського центру ПТО ДСЗ висловлює глибоке співчуття майстру виробничого навчання Сарненського навчального відділення Оксані Федорівні Мороз з приводу загибелі на фронті її чоловіка
Олександра Петровича
Життя захисника України обірвалося на передовій на 59 році. З ангелами у піднебесся відлетіли мрії цієї достойної людини, які він хотів реалізувати зі своєю родиною після Перемоги. Поруч з люблячою дружиною і матір’ю у скорботі схилили голови сини Віталій та Олексій, невістка та онуки.
Колектив Рівненського центру ПТО ДСЗ щиро сумує з приводу Вашої втрати, ми розділяємо Ваші біль та горе, підтримуємо Вас, Вашу родину та близьких у скорботі за найдорожчою людиною.
Царство Небесне і вічна пам’ять Герою!