Свято краси та елегантності

pokaz-237 1 133959495412 червня у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості відбулася фінальна частина конкурсу професійної майстерності серед штатних та позаштатних майстрів за професією «кравець». Захід був присвячений святкуванню двадцятиріччя з дня створення навчального закладу. У змаганні з майстерності взяли участь представниці усіх навчальних відділень: Оксана Мирончук та Ольга Давидова з Рівного, Лілія Давидюк, яка викладає в Олександрії, Оксана Мороз з Сарн, Алла Головайчук з Гощі та позаштатний майстер виробничого навчання з Костополя Тетяна Молчанова.

Підготовка до цього дня тривала місяць. За цей час майстри встигли спроектувати, розкроїти та пошити вбрання у трьох номінаціях – «сучасний національний костюм», «святковий та діловий костюм», «вечірня сукня». Фінал конкурсу передбачав два тури – теоретичний та, власне, презентацію конкурсних робіт. У теоретичній частині учасниці пройшли тестування, провели фрагмент відкритого уроку та презентували педагогічний проект. Презентація ж пройшла у форматі показу моделей на базі навчально-виробничого комплексу з підготовки фахівців готельно-ресторанної справи.

Загалом у підготовці показу взяли участь слухачі за 12-ма професіями: швея, кравець, закрійник, виробник художніх виробів з лози, взуттьовик з ремонту взуття, вишивальник, косметик, манікюрник, перукар, квіткар, офіціант, бармен. В якості моделей люб’язно погодилися виступити слухачки нашого центру.
У номінації «сучасний національний костюм» були представлені вироби, що поєднували українські традиції та сучасні прийоми крою і оздоблення. Кожна учасниця постаралася виконати костюм у неповторному стилі. Вбрання, пошите з яскравих тканин, оздоблене вишивкою, бісером, паєтками, декоративним шнуром, чудово гармоніювало із чобітками, вручну прикрашеними стрічками та штучними квітами.

У другій номінації конкурсантки представили власне бачення того, як повинна виглядати сучасна ділова леді. Елегантні святкові і ділові костюми приталених силуетів, виконані з тканини сірого, бузкового та зеленого кольорів були оздоблені вишивкою та пришивними стразами. Доповнювали ансамблі вишукані сумочки, рукавички та капелюшки.

У найромантичнішій номінації, де презентувалися вечірні сукні, за умовами конкурсу використовувалися два кольори – червоний та фуксія. У цьому турі конкурсу майстрині максимально проявили власну творчу фантазію та професійні навички. Сукні були прикрашені шлейфами, шаликами, оздоблені стразами, штучними квітами та вишивкою. Доповнювали образ діадеми, довгі рукавички, вишукані капелюшки. Цю частина показу публіка сприйняла із найбільшим захопленням.

Протягом усього конкурсу таланти та професіоналізм майстрів оцінювало компетентне журі, до складу якого увійшли перший заступник директора ОЦЗ Дмитро Камінський, заступник директора ОЦЗ Тетяна Новорок, директор РЦПТО Олександр Калюх, заступник директора з навчально-методичної роботи Людмила Абрамова, заступник директора з навчально-виробничої роботи Руслана Бодренко, роботодавці Оксана Вавровська та Жанна Мартинюк.
За результатами двох турів переможницею конкурсу стала майстриня з Рівного Оксана Мирончук, друге місце посіла Алла Головайчук з Гощі і третьою стала Лілія Давидюк, що викладає у Олександрійському навчальному відділенні. Усі конкурсанти отримали дипломи, грамоти та подарунки, а переможниця - спеціально виготовлену з цієї нагоди статуетку у формі зірки.

Несподіванкою для всіх присутніх та учасниці конкурсу, майстрині з Рівного Ольги Давидюк, стала грошова винагорода в розмірі трьох мінімальних окладів від правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

Дмитро Камінський, що вручав дипломи та нагороди учасницям та переможцям, наголосив:
-Приємно, що сьогодні маємо хорошу базу для навчання майбутніх фахівців та кваліфікованих майстрів. Хто хоче, той шукає можливість і навчається, розвиває свій талант. Головне – це бажання рухатись вперед і ніколи не зупинятись.

 

 

 

Головне меню


Лічильник відвідувачів

6057339
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Попередні
За місяць
Попередній
Всі
2630
4506
9413
6028415
134416
130363
6057339

Ваш IP: 18.207.160.97
На сервері час : 2023-11-29 14:16:06
Счетчик joomla
return_links(3); ?>