ГОТУВАТИ СМАЧНО – ЦЕ МИСТЕЦТВО, ЯКЕ ПОТРЕБУЄ ЗНАНЬ І МАЙСТЕРНОСТІ!

Наближаємо Перемогу! Працюємо заради Миру!

pic

Увага!
Рівненський центр ПТО ДСЗ
запрошує бажаючих опанувати фах
кухаря 3-го розряду.
Група стартує 28 січня.
Термін навчання – 3,8 місяця.
Приєднуйся!!

У всі часи люди прагнули смачно та корисно харчуватися. Адже їжа – це не лише джерело енергії, а й задоволення, яке дарує гарний настрій та зміцнює здоров’я. Створити збалансоване меню, приготувати страви, що смакуватимуть навіть найвибагливішим гурманам, – це завдання, яке під силу лише професіоналу. І саме тому професійна освіта кухарів залишається такою затребуваною.

pic24 січня у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості завершили навчання 10 слухачів, які здобували професію кухаря 3-го розряду. Професійне навчання слухачів за професією «Кухар 3-го розряду» тривало всього 3,8 місяця. Проте цей короткий період був максимально насиченим і продуктивним. Завдяки інтенсивній програмі, слухачі опанували ключові навички, необхідні для роботи в сучасній кулінарній індустрії.

- Наші слухачі опанували основи технології приготування страв, включаючи сучасні методи обробки продуктів, збереження їхньої користі та смаку, практичні знання з організації робочого процесу pic– від підготовки інгредієнтів до подачі готової страви, – розповідає куратор групи Світлана Клімчук. – Під час навчання майбутні кухарі мали нагоду вивчати приготування страв за рецептами відомого українського шеф-кухаря Євгена Клопотенка. Його рецептури – це не просто кулінарія, а справжнє мистецтво поєднання смаку, користі та естетики.

Під час державної кваліфікаційної атестації слухачі представили на розсуд екзаменаційної комісії страви, приготовані власноруч. Атмосфера була сповнена хвилювання, адже їх кулінарну майстерність оцінював шеф-кухар готельно-ресторанного комплексу «Софія» Юрій Рабштина. Разом із своєю професійною командою він уважно оцінював кожну деталь, звертаючи увагу як на смак, так і на презентацію страв.

З нагоди завершення навчання слухачів тепло привітала заступник директора Рівненського центру ПТО ДСЗ з навчально-виробничої роботи Руслана Бодренко.
pic – Ви обрали правильний шлях – отримати затребувану професію, яка відкриває перед вами безліч можливостей на ринку праці, – звернулася вона до випускників. – І для цього вам не довелося витрачати кілька років на навчання. Завдяки нашим інтенсивним освітнім програмам, які ми адаптували спеціально для дорослих, ви всього за 3,8 місяця здобули основні знання та навички, щоб упевнено розпочати професійну діяльність. Наші педагоги завжди фокусуються на головному – на практичних і корисних навичках, які дадуть вам змогу одразу приступити до роботи. Це велика перевага, адже ви вже сьогодні готові реалізувати себе в одній із найбільш затребуваних сфер – кулінарії.

Попереду на випускників чекає чимало професійних викликів, але вони вже готові дивувати світ своїми кулінарними шедеврами. Їхні знання та здібності будуть затребувані у кафе, ресторанах, готелях та інших закладах харчування.

Хочете долучитися до кулінарного мистецтва? Ми запрошуємо на навчання за професією кухаря! Наступна група стартує вже 28 січня. Термін навчання – 3,8 місяця. Встигніть записатися на курс!

 

Більше інформації про формування груп та умови навчання –
на офіційному сайті   https://cpto.rv.ua
Контакти закладу освіти: тел. 0800600635,
ел.пошта: cpto@cpto.rv.ua,
а також у   Telegram  Instagram  Facebook  YouTube
З питань реєстрації та направлення на професійне навчання звертайтеся
 -
до найближчого підрозділу служби зайнятості Рівненської області ,
в Telegram https://t.me/PidtrimkaDcz16Rivne

о за телефоном +380442449504

Головне меню


Лічильник відвідувачів

7625345
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Попередні
За місяць
Попередній
Всі
1938
2378
17951
7591945
38545
132385
7625345

Ваш IP: 18.97.14.80
На сервері час : 2025-03-15 12:19:58
return_links(3); ?>