Наближаємо Перемогу! Працюємо заради Миру!
Нещодавно у Млинівському навчальному відділенні завершила навчання група слухачів за професією «Перукар (перукар-модельєр)». Навчалися безробітні з Рівненщини, Хмельниччини та Волині. За словами завідувача відділення Анатолія Смалька, у групі зібралися вмотивовані слухачки, які вирішили реалізувати мрію свого життя – робити людей красивими.
– За 4,9 місяця навчання наші слухачки отримали всі необхідні знання та навички, щоб розпочати успішну кар’єру в сфері перукарського мистецтва, – розповідає майстер виробничого навчання відділення, Вікторія Рибальченко. – Ми навчали їх основам стрижки, фарбування та укладання волосся, враховуючи сучасні техніки та тренди. Окрему увагу приділили моделюванню зачісок, догляду за волоссям і роботі з професійними засобами. Ми пишаємося кожною нашою випускницею, адже вони були старанні і наполегливі, опановуючи омріяний фах!
Слухачки навчилися виконувати жіночі і чоловічі стрижки, знаходити підхід до клієнта та консультувати його щодо вибору зачіски та догляду за волоссям. Завдяки практичним заняттям і відпрацюванням на моделях, кожен у майбутньому зможе сформувати власний стиль і з гордістю сказати, що основи професії здобув у Млинівському навчальному відділенні. А виробниче навчання і виробничу практику слухачки проходили за місцем проживання. Тетяна Гуменюк, наприклад, обслуговувала громадян похилого віку у Летичівському територіальному центрі соціального обслуговування населення, Катерина Турчановська – у КЗ «Турбота», що на території Демидівської сільської ради, Марія Шевченко – у дубенській перукарні «Модерн» (ФОП Белінська Ю.В.), Кароліна Черній – у смт Турійськ у перукарні «Валентина» (ФОП Підгайна В.М.), а Надія Колядич – у перукарні с. Пашева (ФОП Пристойна Я.С.). Кожна з них, пройшовши професійну підготовку, має намір стати висококваліфікованим майстром.
Наприклад, слухачка Надія Колядич, яка проживає у Підлозьській ОТГ, планує там відкрити перукарню.
– Справа у тім, що найближча перукаря знаходиться на території сусідньої Боремельської сільської громади і щоб постригтися чи зробити зачіску треба добиратися кілька кілометрів у село Малеве, – розповідає Надія. – Задля зручності своїх односельчан і для того, щоб реалізувати свою давню мрію – власноруч творити красу, – зареєструюся як ФОП і відкрию перукарню у своєму селі. У майбутньому хочу взяти участь у грантовому проекті «єРобота», адже потребуватиму кошти на закупівлю спеціального обладнання – перукарського крісла, дзеркала, розхідних матеріалів тощо. Думаю, що поборюся за грант у сумі до 75 тис. грн, адже хочу працювати самостійно, без найманого працівника. І, щоб досягти цієї мети, повторно звернуся до Рівненського центру ПТО ДСЗ, де кваліфіковані педагоги на двотижневих курсах допоможуть візуалізувати мою мрію у цифрах і підготують мене до захисту бізнес-плану.
Отак фах, про який мріялося роками, став реальністю та нині приносить свої плоди. Тож не бійтеся мріяти! А нашим випускницям ми бажаємо професійних успіхів та фінансової стабільності!
Більше інформації про формування груп та умови навчання –
на офіційному сайті https://cpto.rv.ua
Контакти закладу освіти: тел. 0800600635,
ел.пошта: cpto@cpto.rv.ua,
а також у Telegram Instagram Facebook YouTube
З питань реєстрації та направлення на професійне навчання звертайтеся -
до найближчого підрозділу служби зайнятості Рівненської області ,
в Telegram https://t.me/PidtrimkaDcz16Rivne
aбо за телефоном +380442449504