СТВОРЮВАТИ МАЯКИ НА ШЛЯХУ РОЗВИТКУ ВЛАСНОГО БІЗНЕСУ ВЧАТЬ У РІВНЕНСЬКОМУ ЦЕНТРІ ПТО ДСЗ!

 

20250313 1Увага! Наступна група слухачів за напрямом «Організація власної справи» на базі Рівненського центру ПТО ДСЗ стартуватиме 19 березня. Приєднуйтеся! Розпочинайте власний бізнес, будучи обізнаними у підприємницькій діяльності, вміючи прораховувати всі ризики та планувати кожен крок. І цього навчають саме у нас!

В умовах війни кожен бізнес – це не просто справа життя, а внесок у стійкість і відновлення економіки України. Сьогодні у Рівненському центрі ПТО ДСЗ завершився 12-денний курс за напрямом «Організація власної справи», який цього разу опанували 14 слухачів з різних регіонів. Вони опанували основи підприємницької діяльності і під керівництвом викладача Центру Наталії Сирочук створили бізнес-плани реалізації своєї мрії.

20250313 2-Цього разу серед слухачів було четверо УБД та дві дружини ветеранів, які вирішили розвивати власні цікаві проєкти. Наприклад, житель Броварів Роман Левченко обрав для себе напрямок надання послуг із монтажу слабкострумових систем, систем відеоспостереження, охоронної та пожежної сигналізації. Про серйозність намірів провадити цей бізнес свідчить, що нині він активно працює над отриманням необхідних ліцензій та дозволів, щоб офіційно розпочати діяльність і забезпечувати клієнтам якісні та надійні послуги у сфері безпеки. Мешканець Коростеня Віталій Алєєв давно мріяв відкрити столярну майстерню, а от шанс реалізувати мрію з’явився лише недавно – коли держава почала надавати гранти на започаткування бізнесу.

20250313 1– Планую взяти на роботу двох працівників-столярів, – розповідає Віталій. – Для цього звернуся до центру зайнятості. А щоб одразу справа взяла хороший старт, крім грантових пів мільйона, планую у бізнес також вкласти власних 510 тис.грн.

Жителька Василькова Інна Шовтенко все життя захоплювалася хендмейдом, а нині вирішила перетворити своє захоплення на власну справу. Як дружина ветерана, вона створила бізнес-план на пів мільйона і планує відкрити магазин, де продаватиме хендмейд-товари та вироби езотеричного напряму. Інна не сумнівається в успіхові, адже чи не кожна українська жінка – митець у своїй справі: хтось вишиває, хтось в'яже, малює чи створює унікальні прикраси. Її магазин стане місцем, де творчість і натхнення перетворюються на можливості для майстринь з усієї країни, а також приноситиме дохід його власниці.

20250313 2Сарненчанин Дмитро Кичан вирішив втілити свою мрію та відкрити сучасну станцію технічного обслуговування, адже розуміє, наскільки важливо для власників авто підтримувати його у належному стані. Своєю перевагою вважає оперативність та якісне обслуговування. Він претендує на 500 тис. грн. грантових коштів і одночасно у розвиток бізнесу вкладе власних 300 тис. грн. А дружина учасника бойових дій, мешканка Софіївської Борщагівки Юлія Долинська хоче створити у своєму містечку атмосферне місце для відпочинку – більярдну кімнату, де кожен зможе насолодитися грою та приємною компанією. 

20250313 1Під час підсумкового заняття слухачі курсу за напрямом «Організація власної справи» у цифрах візуалізували свої мрії і це було по-справжньому захоплююче! Марія Золотухіна (с.Софіївська Борщагівка) у центрі свого населеного пункту відкриє затишну кав’ярню, де відвідувачі зможуть організовувати сімейні свята, де на програвачі можна буде послухати вінілові платинки, або на екрані сучасного телевізора дивитися сімейні фільми. Ольга Луценко (м.Бровари) ще у 2018 р. зареєструвала власний бренд L.Mark і шиє якісний жіночий одяг виключно з натуральних матеріалів. Нині прагне масштабувати власну справу, поборовшись за мікрогранти у сумі 250 тис. грн. Наталія Сєрокурова (м.Буча) провадитиме магазин побутової хімії, де продаватиме якісні засоби з Європи. Оксана Ганжа (м.Миронівка) відкриє продуктовий магазин. Свої переваги бачить у тому, що відкриватиме його на годину раніше від інших конкурентів, щоб зранку напоїти людей, котрі поспішають на роботу кавою і запропонувати їм на сніданок фаст-фуд. Анна Коновалюк (м.Радивилів) надаватиме у своєму косметичному кабінеті послуги електроепіляції, а Марія Лячина (м.Сарни) – послуги манікюру і педикюру. Тетяна Носаль (Черкаська обл.) у своєму села, де проживає понад 9 тисяч мешканців, відкриє квіткову крамницю. Вона вже визначилася із постачальниками цієї делікатної продукції і переконана, що креативність у створенні букетів і демократична цінова політика будуть її перевагою. 

В процесі навчання слухачі зрозуміли, що бізнес-плани створюються для того, щоб було видно маячки, які вестимуть їх бізнеси до успіху. Адже вони вже прорахували рентабельність своїх бізнес-ідей, визначилися з терміном окупності, розуміють, на який прибуток можуть розраховувати. А всі ці знання їм передавала викладач Центру кандидат економічних наук Наталія Сирочук, яка навчила не однин десяток майбутніх підприємців оминати підступні рифи у бурхливому морі бізнесу. Викладач Надія Авраменко вела курс «Облік та оподаткування у бізнесі», цифровий маркетинг – Сергій Гаврюсєв, а «Правове регулювання підприємницької діяльності – Алла Цепух.

– Ви, майбутні підприємці, дуже мужні люди, – звернулася до слухачів на завершення підсумкового заняття Наталія Сирочук. – Незважаючи на виклики, сміливо дивитеся у майбутнє, завдяки державній грантовій програмі єРобота відкриваєте власні справи, створюючи робочі місця, щоб у майбутньому податками підтримувати свої громади. Адже сильна економіка – це ще один фронт боротьби, і українці щодня доводять, що вони здатні вистояти та перемогти.

✅ Контакти закладу освіти: тел. 0800600635
✅ ел.пошта: cpto@cpto.rv.ua

Більше інформації про формування груп та умови навчання – на сайті  
https://cpto.rv.ua
Telegram  Instagram  Facebook  YouTube

З питань реєстрації та направлення на професійне навчання звертайтеся до найближчого підрозділу служби зайнятості aбо за телефоном +380442449504

 

Головне меню


Лічильник відвідувачів

7816218
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Попередні
За місяць
Попередній
Всі
1116
4353
19655
7733456
8530
134353
7816218

Ваш IP: 3.133.128.223
На сервері час : 2025-05-03 09:17:43
return_links(3); ?>