У Рівненському центрі ПТО ДСЗ 26 березня стартує група слухачів за професією «Адміністратор»!
✅ Термін навчання – 5,5 міс.!
Професія адміністратора – ключ до кар’єри у сфері сервісу, торгівлі, гостинності і не тільки! Це – універсальні фахівці, які забезпечують злагоджену та ефективну роботу колективів у ресторанах, готелях, салонах краси, фітнес-клубах та інших закладах сфери обслуговування.
Що вміє справжній адміністратор?
* Організовувати робочі процеси;
* Вирішувати нестандартні ситуації;
* Керувати персоналом;
* Вести документацію;
* Працювати в комп’ютеризованих програмах, що використовуються в індустрії гостинності;
Усі знання та навички, які здобудете протягом часу навчання у Рівненському центрі ПТО ДСЗ, стануть вам у пригоді на багато років уперед – незалежно від того, де ви вирішите застосувати свої таланти!
✅ Увага! Для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне (за рахунок коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття).
З питань реєстрації та направлення на професійне навчання звертайтеся до найближчого підрозділу служби зайнятості aбо за телефонами: 0800219726, 0362460572
✅ Контакти закладу освіти: тел. 0800219740
✅ ел.пошта: cpto@cpto.rv.ua
Більше інформації про формування груп та умови навчання – на сайті https://cpto.rv.ua
Telegram Instagram Facebook YouTube