Стовідсоткове працевлаштування

DSC 0733Чергова група перукарів склала державну кваліфікаційну атестацію в середу, 20 листопада. Слухачки Анни Зотік влаштували традиційний показ зачісок,  презентуючи їх, як елемент неповторного стилю, створеного для кожної з моделей. Захід пройшов надзвичайно урочисто, усі роботи отримали високу оцінку з боку присутніх членів кваліфікаційної комісії та запрошених роботодавців.

 

Найбільш схвальні відгуки учасниці дефіле почули від власниці перукарні «Діокс», випускниці ЦПТО Оксани Варжель та представників салону «Красуня». Останні, відмітивши високий рівень підготовки, виявили бажання запросити декількох перукарів на роботу, проте з’ясувалося, що усі без винятку випускниці вже працевлаштовані на місцях проходження виробничої практики.

DSC 0738Слід зазначити, що відсоток працевлаштування учениць Анни Зотік зростає із кожною випущеною групою – усе більше мотивованих людей з різних куточків України бажають навчатися саме в РЦПТО і саме у неї. Тому із представниками салону «Красуня» була досягнута домовленість про підготовку фахівців під замовлення, із можливістю проходження виробничої практики на базі цього закладу.

 

 

 

 

DSC 0745

DSC 0753

Головне меню


Лічильник відвідувачів

7895379
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Попередні
За місяць
Попередній
Всі
3625
4979
3625
7856570
87691
134353
7895379

Ваш IP: 18.97.14.86
На сервері час : 2025-05-19 21:36:43
return_links(3); ?>