19 грудня, у День святого Миколая, майстри виробничого навчання РЦПТО подарували вихованцям рівненського НРЦ «Особлива дитина» і майстер-клас і солодкий стіл одночасно. Спочатку кондитер Світлана Рибачок продемонструвала дітям прийоми роботи із «солодким пластиліном» - кондитерською мастикою. З неї маленькі кулінари за допомогою спеціальних силіконових ковриків, качалок, фігурних формочок витискали різноманітні фігури – квіти, листочки, сніжинки. Цими заготовками прикрашали печиво, яке приготували слухачі РЦПТО у подарунок до Дня святого Миколая.
Так захопилися роботою, що не хотіли переходити до другої частини уроку, який виявився не менш цікавим. Його провела кухар Наталя Тис, яка досконало володіє мистецтвом карвінгу. Вона працювала із фруктами, показуючи як зі звичайного мандарина зробити квітку, з банана – казкового восьминога, з яблука – лебедя, а з нарізаних дольок апельсина зібрати фруктову ялинку.
Дітям дуже сподобалися обидва майстер-класи, тим більше, що усе зроблене вони змогли одразу ж і покуштувати.
Фахівці РЦПТО давно співпрацюють із НРЦ «Особлива дитина», навчаючи елементам робітничих професій його вихованців. Це важливо, адже у багатьох випадках обмежені можливості не заважають професійно реалізуватися, а на базі нашого навчального закладу можна організувати навчання за індивідуальною формою.
У той же день заступник директора з навчально-виробничої роботи Руслана Бодренко вручила іграшки та солодкі подарунки вихованцям Рівненського міського будинку дитини. Іграшки були придбані на благодійні внески членів колективу РЦПТО, випічкою пригощали слухачі за професією «кондитер» під керівництвом Світлани Рибачок.