Випускник РЦПТО створює страусову ферму

 

DSCF7357Підприємництво – той вид діяльності, де обов’язково необхідно бути інноватором, не боятися втілювати нестандартні ідеї, шукати цікаві ринкові ніші. Безробітні, які отримують в РЦПТО допомогу на відкриття власної справи, презентують дуже різні бізнес-плани. Серед безлічі стандартних ідей, пов’язаних із торгівлею, наданням послуг, дрібним виробництвом трапляються дійсно оригінальні і цікаві. Одну з них оформив у бізнес-план Богдан Матвійчук, який нещодавно завершив навчання у навчальному закладі служби зайнятості. Богдан вирішив створити страусову ферму. Він ділиться планами:

- В умовах такої кризи в країні, тотальної нестачі робочих місць молодій людині дуже
karnaval braziliyaважко знайти вакансію за спеціальністю. Тому випускники мого покоління вимушені замислюватися над тим, щоб відкрити власну справу. Коли, завершивши навчання в інституті, ми із друзями не змогли працевлаштуватися, вирішили зібратися і організувати мозковий штурм. Під час нього я вийшов на ідею вирощування струсів. Ресурси – земля, частина стартового капіталу в мене є, чому б не спробувати? Тим більше – спочатку навіть непотрібно наймати додаткових працівників. Планую почати із поголів’я 25 штук, із цією кількістю впораюся сам. 

Попри екзотичність ідеї, вона дуже раціональна. Адже страус реалізується повністю: м’ясо купують ресторани, пір’я – фірми, які виготовляють костюми для різних шоу, показів моди, шкіру з лап – виробники елітних сумок, взуття, жир – медичні і косметичні компанії, кігті і дзьоби – виробники сувенірів і біжутерії. А от яйця використовують не лише у їжу. Їх розписують, декорують у техніці «декупаж», але найефектніше виглядають різьблені страусові яйця. Ціна одного такого виробу може сягати до трьох тисяч доларів.

116Готуючись писати бізнес-план, комунікував з багатьма потенційними покупцями. На диво, їх виявилося більше ніж досить. В основному це компанії з південних регіонів України, там переробка продуктів страусових ферм налагоджена дуже добре. Не в останню чергу тому, що у Миколаєві функціонує велика страусова ферма «Саванна», куди, до речі, збираюся навідатися. Вони надають будь-яку допомогу бажаючим зайнятися подібним бізнесом.

Родина усіляко допомагає мені, адже виплата від служби зайнятості компенсує лише маленьку частину витрат. Це дуже важливо – така допомога, особливо із таким нестандартним задумом. Дехто іронічно запитує, чому саме страуси, а не крокодили, наприклад? Я навчився серйозно відповідати, що страусова шкіра дуже цінна, краща за крокодилячу і зміїну. Знаю, що коли в Оженіно з’явиться ферма, а потім – супутні виробництва, іронія мине. 

 

Головне меню


Лічильник відвідувачів

6552714
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Попередні
За місяць
Попередній
Всі
4054
5057
19793
6508066
59954
94288
6552714

Ваш IP: 3.22.71.64
На сервері час : 2024-05-19 15:40:30
return_links(3); ?>