Презентували оновлене Сарненське навчальне відділення

 

сарниПівнічні райони Рівненської області мають певні особливості. Так, у структурі економіки переважає сільськогосподарське виробництво та заготівлі, робота у приватних господарствах, деревообробка, будівництво, торгівля, дрібне підприємництво. Відповідно, населення Полісся постійно залучене до діяльності на місцях, і не може надовго залишати домівку. Ці особливості були враховані обласним центром зайнятості в усіх аспектах, і в тому числі – у підходах до навчання. Навчальні послуги максимально наблизили до потенційних слухачів, створивши десять років тому Сарненське навчальне відділення, де отримують професійну підготовку безробітні Сарненського, Зарічненського, Дубровицького,Рокитнівського, Володимирецького, районів. Нещодавно відділення було повністю оновлене, із врахуванням змін у технологіях, нових позицій на місцевому ринку праці та майбутніх потреб роботодавців.

У четвер, 10 липня, відбулася презентація навчального відділення роботодавцям північних районів області, які ведуть діяльність в  торгівлі та наданні  побутових послуг,  представникам місцевої влади, ЗМІ,  та директорам районних центрів зайнятості.

На початку зустрічі директор Рівненського ОЦЗ Іван Ткачук розповів присутнім про роль служби зайнятості у підготовці фахівців для ринку праці області. Директор Рівненського центру ПТО ДСЗ Олександр Калюх презентував можливості навчального закладу у виступі «Можливості  Рівненського ЦПТО щодо  підготовки кваліфікованих кадрів для роботодавців регіону».                 

Згодом гості могли ознайомитися з матеріально-технічною базою та організацією навчально-виробничого процесу Сарненського відділення центру ПТО ДСЗ.

У кабінеті-лабораторії інформаційних технологій можна було ознайомитися з впровадженням сучасних технологій механізації торговельних розрахунків та основами роботи в програмі 1:С. Підприємство – Бухгалтерія для України 8.2, 7.7. У кабінеті «Охорона праці» присутнім розповіли про підготовку кадрів для підприємств комуненергії за професією «Оператор котельні» та продемонстрували програмні навчальні засоби з охорони праці. У кабінеті - майстерні «Навчальний магазин» з підготовки кадрів для сфери торгівлі роботодавцям представили можливості для навчання відповідних кадрів північного регіону на базі Сарненського НВ. Слухачі за професією «касир торговельного залу» продемонстрували майстер-клас та відпрацьовували навички роботи з реєстраторами розрахункових операцій.

У кабінеті-майстерні з підготовки кадрів для швейної галузі роботодавці ознайомилися із сучасною матеріально-технічною базою, методами та умовами навчання. Слухачки за професією «кравець» Оксана Жеребило, Тетяна Довга, Ірина Мізюрко, Олена Тарасенко  демонстрували навички у розкроюванні, обробці та оздобленні швейних виробів.

Після ознайомлення з навчальним відділенням пройшло обговорення щодо потреб роботодавців регіону та першочергових заходів підвищення рівня професійної підготовки на базі РЦПТО ДСЗ. В ході обговорення активно виступали роботодавці Кузнецовська та Сарн. Роботодавці запропонували додатково ліцензувати декілька потрібних, але дефіцитних для північних районів професій: «Слюсар з ремонту побутового обладнання», «Слюсар з ремонту газового обладнання», «Машиніст (кочегар котельні)». За результатами інформаційно-роз’яснювального заходу було прийняте спільне звернення щодо підвищення зайнятості населення північних районів Рівненської області.

 

 

Головне меню


Лічильник відвідувачів

6488324
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Попередні
За місяць
Попередній
Всі
858
1126
858
6466835
89852
69298
6488324

Ваш IP: 3.138.141.202
На сервері час : 2024-04-29 07:54:57
return_links(3); ?>