Підготували фахівців для перспективної галузі

   DSCF8141s26 листопада у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості у присутності роботодавця захищали свої підсумкові проекти випускники курсів «Створення анімації в середовищі Uniti 3D».

     За словами викладача Андрія Туми, слухачі на початку навчання отримали завдання щодо розробки ігор та створення їх анімаційних складових. У навчальному процесі застосовувалися інноваційні технології, зокрема, метод проектів, а також хмарні сервіси Google та системи організації  проектів Asana і Trello.

     Слухачі були поділені на три творчі групи для спільної роботи над проектами. Робота кожної групи була розбита на етапи: розробка ідеї гри, написання сценарію, розробка організаційного плану, робота над проектом, підготовка презентації для захисту готового проекту.

     Підсумком тримісячного наполегливого навчання та творчої роботи стали три різножанрових ігрових проекти: космічна стратегія «Титан», гра на виживання в екстремальних умовах «Survivalist» та захист замку за допомогою веж «Middletower». Ці проекти за дорученням своїх груп представили Олександр Кошелюк, Микола Легкий та Андрій Потапчук.

     DSCF8157sЯкість проектів та фаховість підходу до їх створення оцінював разом із членами кваліфікаційної комісії Іван Лаворик, технічний директор компанії «Joyrocks», одного з лідерів західноукраїнського регіону у сфері ігрової індустрії. За його словами, такий бізнес потребує професіоналів, які постійно вчаться і самовдосконалюються, адже зявляються нові технології, формуються нові вимоги споживачів до ігрового продукту. Роботодавець позитивно оцінив врахування вимог роботодавців в організації навчального процесу та відзначив ефективність співпраці з РЦПТО ДСЗ у підготовці працівників для ІТ-сфери. Про це він сказав і під час онлайн-розмови з учасниками наради керівників ЦПТО ДСЗ та відділів організації профнавчання регіональних центрів зайнятості, яка проходила у Сумах.

     Роботодавець занотував контактні дані усіх випускників, узяв підготовлені резюме та побажав випускникам розвитку і вдалої самореалізації.

  

Головне меню


Лічильник відвідувачів

6436900
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Попередні
За місяць
Попередній
Всі
816
3018
816
6415669
38428
69298
6436900

Ваш IP: 44.210.99.209
На сервері час : 2024-04-15 06:55:17
Счетчик joomla
return_links(3); ?>