Майбутнім випускникам розповіли про можливості здобуття робітничих професій

       Завідувач Костопільського навчального відділення Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості Ірина Танасюк 18 березня взяла участь у Ярмарку професій для випускників загальноосвітніх шкіл міста та району.

     Захід відвідали понад півтисячі школярів. Свої навчальні програми, умови вступу на ярмарку представили 27 навчальних закладів області, в тому числі Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

     Ірина Миколаївна розповіла майбутнім випускникам про можливості здобуття перспективних робітничих професій у Рівненському ЦПТО ДСЗ. Вона підкреслила, що навчальний заклад має потужну сучасну матеріально-технічну базу, тісно співпрацює з роботодавцями, успішно застосовує у навчальному процесі сучасні інформаційні та виробничі технології.

     Ярмарок професій додав цьогорічним випускникам чимало актуальної інформації, аби правильно зорієнтуватись у своєму професійному виборі.   

Головне меню


Лічильник відвідувачів

9103717
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Попередні
За місяць
Попередній
Всі
1780
1937
16815
9056237
47479
177971
9103717

Ваш IP: 18.97.14.80
На сервері час : 2025-12-12 15:39:26
return_links(3); ?>