На державну кваліфікаційну атестацію групи кравців завітало чимало роботодавців. Отож випускниці під час імпровізованого дефіле демонстрували свої кваліфікаційні роботи з особливим хвилюванням. А навчилися вони шити брюки і спідниці, плаття і блузи, костюми і туніки, жакети і дитячий одяг. Крім обов’язкових виробів, особливо старанні підготували свої маленькі колекції одягу. Також навчалися шити столову та постільну білизну. Під час занять вивчалися основи конструювання одягу, матеріалознавство, спецмалювання, ретельно відпрацьовувалися усі технологічні операції, правила і прийоми застосування швейного устаткування, ретельно відпрацьовувалися усі технологічні операції.
Під час демонстрації своїх кваліфікаційних робіт, слухачки розповідали про призначення та особливості виготовлення виробів, техніки оздоблення, а також про свою виробничу практику і ймовірність працевлаштування.
Голова кваліфікаційної комісії, керівник ательє «Шарм» Оксана Вавровська зазначила, що у Рівненському РЦПТО ДСЗ дуже відповідально підходять до врахування вимог роботодавців і прагнуть враховувати усі їх побажання. Варто відзначити, що присутні роботодавці схвально оцінили більшість робіт кравців. Креативно підійшла до створення моделей Іванна Романович з Рокитного. Вишукані вироби підготувала Наталія Котишевська з Рівного. Та й інші слухачки намагалися показати усі свої уміння та творчу фантазію. Позаштатний майстер виробничого навчання Поліна Долганська доклала чимало зусиль, щоб випускниці опанували усі премудрості кравецтва.
Запросили випускниць на роботу представники фірми «Рівнеметалком» та нового швейного виробництва, на якому виготовлятимуться вироби відомого бренду вуличного одягу «URBANPLANET» (цей бренд, до речі, розпочав свою історію з Рівного ще у середині 2010 року). Серед тих, хто оцінював практичні уміння, були і колишні випускниці РЦПТО ДСЗ, а тепер роботодавці Жанна Мартинюк та Наталія Тищенко.
Заступник директора з навчально-виробничої роботи Руслана Бодренко, вручаючи випускницям посвідчення, побажала професійного визнання і творчого розвитку.
Усі присутні на атестації роботодавці підкреслювали, що їм потрібні не тільки умілі, але й умотивовані до наполегливої праці робітники.