Найприємніші вітання - від дітей!

Святкові вітання з нагоди Старого Нового року лунали сьогодні в Олександрійському навчальному відділенні. З Новим роком своїх сусідів завітали привітати працівники комунального закладу обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей на чолі з директором Якобчуком Сергієм Володимировичем. Вихованці і працівники центру з Вертепом в супроводі баяна, бубенців та сопілок співали колядок, розказували вірші, посівали, щедрували, а також бажали миру, злагоди та добробуту.

Головне меню


Лічильник відвідувачів

10457552
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Попередні
За місяць
Попередній
Всі
1789
5164
29658
10392494
156911
146750
10457552

Ваш IP: 216.73.216.58
На сервері час : 2026-06-27 09:30:19
return_links(3); ?>